Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudják anyumék meg tesóm...

Hogy tudják anyumék meg tesóm is ennyire figyelmen kívül hagyni az egész Covid helyzetet? 18/l

Figyelt kérdés

Itthon én vagyok az egyetlen aki oltva van, anyuék hallani sem akarnak róla, 23 éves bátyám az se mellette se ellene nincs, azt mondja neki nem kell, meghagyja annak aki akarja... Azt hittem majd eljön az hogy bizonyos bulikba meg koncertekre nem mehet oltás nélkül, de mindenhol ismer valakit aki ismer valakit és bejut mindenhová. Tavasszal volt Szlovákiában egyik haverjánál, onnan úgy jött haza hogy van egy szlovák védettségi igazolványa, haverja szerezte neki (persze oltás nélkül) és azzal a kártyával végigbulizta az egész nyarat.


Én próbálok minél kevesebb emberrel találkozni nehogy elkapjam vagy valami, erre szombat este mondja a bátyám hogy átjön pár haverja.

Egész éjjel kint voltak a garázsban, pókereztek iszogattak, még fater is csatlakozott hozzájuk, voltak vagy 20-an.


Több mint valószínű hogy bátyám már volt pozitív, szilveszterkor feketén elmentek szlovákiába egy házibuliba, és utána ott 2 hét leforgása alatt jópár pozitív lett, neki is kezdett kaparni a torka, náthás lenni úgyhogy összecuccolt és 2 hétre egyik szintén beteg haverjához ment (hogy minket ne fertőzzön) aztán ott ő is lázas lett, köhögött, náthás volt....


Anyuék is amennyi emberre találkoznak, én félek attól hogy valaki valamit hazahoz.


Garázst nem használjuk, autók mindig kint állnak, meleg van ott mert ott a kazán.... bátyám meg már lassan rendes kocsmát csinál itt... Fater hozott melóból hatalmas deszkalapot, bátyám heggesztett neki lábakat mindent, majdnem minden hétvégén itt vannak (ő "adja a helyet" piákat meg sóssat mindig más hoz, meg vannak beszélve).


Szerintem ha így folytatják ezt itt télen mindenki covidos lesz :/



2021. okt. 12. 20:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Tulparazod.
2021. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!