Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság minden fiatal ilyen...

Manapság minden fiatal ilyen magas ?

Figyelt kérdés
Hogy ha valamilyen olyan helyre megyek, ahol tőlem idősebb +10-15 év emberek vannak, ott kb. 90%-ban én vagyok a legmagasabb. De pl. középsuliba ahova járok csak abba az osztályba amelyikbe én vagyok van 3-4 osztálytársam, aki magasabb nálam. Mindenhol ilyen magasak a középsulisok vagy csak én fogtam ki ilyet ? 😅 Egyébként 16 éves és 190cm vagyok.

2021. okt. 13. 19:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Férjemmel elmentünk egy koncertre ( amúgy sose járunk bulizni), először nézett szét és azt mondta: mivel etetik ezeket baszki? 😂

Tényleg mindenki nagyon magas volt.

2021. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jó akkor nem csak én fogtam ki pont ilyen embereket 😄
2021. okt. 13. 21:31
 13/14 anonim ***** válasza:

En 96-os vagyok es 185 cm-el meg egesz magasnak ereztem magamat a kortarsaimhoz kepest, de aztan csomo nalam 4-8 evvel fiatalabbat lattam mar akik magasabbak.


Itt egy regi cikk, de ez is azt feszegeti, hogy szepen lassan, de novekszik az atlagmagassaga az embereknek.


[link]

2021. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

175 cm magas vagyok, és lassan már az átlagos, velem egyidős lányok is magasabbak nálam.

Nem tudom miért, apám, nagyapám idejében ez volt kb. az átlagos testmagasság egy férfinek. Na jó, a 90-es években már lehet, hogy nem.

Kb. egy csajt ismerek csak szinte, aki nem 170+ cm magas, de ő is 5-6 évvel idősebb nálam. 160-165cm magas lehet kb.

Néha felmerül bennem is a kérdés, hogy hogyan lehetnek az emberek ilyen magasak, illetve hogy milyen magas lesz vajon a következő generáció? :D 190cm lesz az átlagmagasság, vagy mi? :DD


21F

2021. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!