Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az idősebb, alkoholista...

Az idősebb, alkoholista hajléktalanok mennyire veszélyesek?

Figyelt kérdés
Tehát ha például bele kötnek az emberbe, mennyire veszélyesek az ilyen idősebb, belassult alkoholista hajléktalanok? Ha tettlegességig fajul a dolog könnyű ellenük az önvédelem, vagy így is súlyos sérüléseket tudnának okozni?

2021. okt. 16. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Ártalmatlanok. Egészségileg totál leépültek, gyengék.

Remélem nem akarsz bántani egyet se.

Kis kcsögök körében divat, hogy rajtuk keménykednek...

2021. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Dehogy, nem vagyok olyan, sajnálom amúgy az ilyen embereket. Csak gyakran járok olyan helyen éjszaka ahol ilyen emberek mászkálnak és félek hogy megtámadnak, de ezek szerint ilyen téren ártalmatlanok.
2021. okt. 16. 13:07
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Hát hidd el nem fognak beléd kötni, mert valszeg párszor már leverték őket, inkább a menő részeg fiataloktól félj, mert lehet menő lesz épp megszurkálni valakit.
2021. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

A részeg akkor is lehet veszélyes, ha nem hajléktalan, de az is inkább akkor, ha hergelik, vagy összevész valakivel.

A hajléktalan inkább meghúzza magát, esetleg pár forintot kunyerálnak. Szerintem legtöbbjük teljesen ártalmatlan.

2021. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Meg a faszt ártalmatlanok. Én utaztam az egyes villamoson és megkérdezték, hogy liberális, illetve, hogy köcsög vagyok-e
2021. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hajléktalan és hajléktalan között is lehet nagy difi.
2021. okt. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában egymásra veszélyesek.
2021. okt. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az hogy öreg az nem biztos hogy látszik, mert lehet higy csak egy erős fizikumú 48 éves de az alkoholtól 60-nak néz ki. Szerencsére eddig nem volt rossz tapasztalatom velük, de kerülöm is őket mert alapból nem szeretem a lezüllött embereket, rossz emlékem van róluk.
2021. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem mernek emberkedni.

Nekem volt már,hogy beszóltak,de mivel tanultam küzdősportot,nem fogok visszaélni vele egy alkesz csövessel szemben.Megtámadni még nem akart egyik sem.Három lépés távolság tőlük,és ennyi.

2021. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Általában hangemberek, szájkaratésok. A náluk gyengébbekre lehetnek fizikailag veszélyesek. Főleg akkor, ha túl sok az alkohol vagy a drog a szervezetükben. Vagy túl kevés. Vagy nikotinhiányuk van.
2021. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!