Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mihez kezdjek? Sehova nem...

Mihez kezdjek? Sehova nem vesznek fel!

Figyelt kérdés

Semmi esélyem sehova sem! Érettségi óta, közel fél éve minden nap elüldöm a jelentkezésem mindenhova nem válogatva, hiába is akarnék, úgysem tehetném meg, de így is csak az alkalmizás jut. Bizonytalan minden, az életben maradásom is. Anyám mivel semmirekellőnek tart, kidobott a nyáron, azóta az alkoholista apámnál húzom meg magam. Ágyam sincsen, csak egy kicsi felfújhatós matrac, fűteni nem tudunk csak melegítővel, hűtő sincsen és főtt ételt se láttam azóta. Josizom, de arra is úgy van meg az összeg, hogy közben semmi költhető nincsen és nem is marad. Au pair programmal mennék a nyáron ki és soha többé nem jönnék vissza ebbe az undorító "országba" Nem tudom, hogy lesz meg annak is a fedezete. Hiszen se fix munkám, se fix lakhatásom. Nem tudom, miért élek még. Ez nem élet. Ennél az örök semmi is jobb. Ki akarok lépni, de ahhoz is gyáva vagyok. Nem tudom mit tehetnék még.

19/L



2019. nov. 24. 17:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
12%

Te szerintem nem is akarsz dolgozni.

rosszlanyok.hu

2019. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
38%
Talán egy kapcsolat segíthetne, amiben a partnered jól áll anyagilag. Egyedül még úgy is nehéz önállósodni, ha van munkád. Nem magamat ajánlom, mert csóró férfi vagyok, anyámékkal élek. Minden esetre sok sikert kívánok, és sajnálom hogy nem tudsz elhelyezkedni. Minden jót
2019. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
19%
Tudjuk, külföldön kolbászból van a kerítés. Nekem két gyerekem van, érdekes módon ők boldogulnak ebben az "undorító országban" is, persze nem egy semmire se jó érettségivel. Síránkozás helyett képezd magad. Amúgy az nem igaz, hogy nem lehet munkahelyet találni, gyárakba mindíg vesznek fel embereket betanított munkára.
2019. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Menjen gyárba akinek hat anyja van
2019. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
43%
Nézz ki cégeket vállalkozókat vigyél fenymásolt motivációs levelet a fejeseknek irodavezetőknek add át . Ha megkerdezik miert mennel oda jôl fogalmazd meg . De portasnak melósnak ne add át se tedd le ....
2019. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Normális és etikailag elfogadható kérdést írtam ki! Kérem ennek fényében érkezzenek a válaszok. Van pár topic

ahova lehet menni trollkodni és provokálni, ez nem az!!! Lehetne nem az éjjeli pillangókhoz hasonlítani kedves egyes?! Netalán édesanyád is e téren tapasztalt, hogy erre buzdítasz?!

Mi van a világgal? Mindenkinek elment az esze? Hogy ne akarnék dolgozni! Azt is teszem, ha tehetem. De nem lehet legálisan, bejelentetten, fixen nem. Aki mást állít, hazudik.

2019. nov. 24. 18:05
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Sok válaszoló itt vezeti le a frusztrációját, mert nyomorult.
2019. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Melyik megyében laksz?

Gondolom kelet fele ennyire rossz a helyzet

Itt mifelenk azert ha mas nem de egy tescoba mindenkepp felvesznek

2019. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

#3as.. képzeld, nekem például van diplomám, szakmám és nyelvvizsgáim is, mégis, ugyanúgy mint a kérdezőt, fél éve nem vesznek fel sehová. Az, hogy a te gyerekeidnek sikerült elhelyezkedni, nem jelenti azt, hogy könnyű. Intelligenciából úgy tűnik a gyerekeidnek több jutott, mint neked..


Kérdező!

Én megértelek. De a helyedben amúgy ilyen helyzetben pont nem jogsira költeném a pénzt, hanem nyelvtanfolyamra esetleg...

2019. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
31%

En be vagyok jelentve es engem sem vettek fel kapasbol. De tudod mit? Nem rinyaltam, nem szidtam az orszagot, hanem kitartoan kerestem. Vannak dolgok amikrol te magad tehetsz.

Aki akar dolgozni, az fog is!

2019. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!