Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz arról, ha valaki...

Mit gondolsz arról, ha valaki így teszi próbára a barátait, ismerőseit? Elítéled vagy sem?

Figyelt kérdés

Andrés Iniesta mesélte a könyvében:


""Néhány nappal az EL Clasico előtt Ronaldinho éjszaka felhívott telefonon. Miután felvettem, azt mondta: „Andrés, tudom, hogy hajnali 3 óra van, de el kell árulnom valamit. Júniusban távozom a Barcelonától. Egyezségre jutottunk a Real Madriddal, akik olyan összeget ajánlottak, amit nem tudtam visszautasítani. Te fiatal vagy, meg tudod érteni. De kérlek, ne áruld el senkinek sem az öltözőben, sem a klubnál, mindenki másnál jobban bízom benned. Andrés, jó éjszakát!”


A mondat végén a brazil játékos azonnal letette a kagylót. Iniesta elmondta, egyszerűen időt sem adott neki, hogy megszólaljon. A spanyol középpályás másnap igen furcsán érezte magát edzésen, állítása szerint minden csapattársa csöndes volt és úgy köszöntötték a brazil középpályást, mint még soha.


A Real Madrid ellen 2005 novemberében vívott mérkőzés napján Ronaldinho kisétált csapattársai elé a Bernabéu stadion öltözőjében és így szólt: „Srácok, a mai napon egy nagyon fontos mérkőzést vívunk majd. Ők rendkívül erősek, de az elmúlt napokban meggyőződhettem arról, hogy mi egy család vagyunk. Mindegyikőtöket felhívtam azzal egyik éjszaka, hogy a Real Madridba igazolok, de ne árulja el senkinek. Egyikőtök sem tette meg. Ekkor bizonyosodtam meg arról, hogy készek vagytok csöndben szenvedni, mintsem hogy eláruljátok a csapattársatokat. Nagyon sokáig szeretnék még itt maradni veletek! De most menjünk ki a pályára és leckéztessük meg a madridiakat!”


Nem sokkal később a Barcelona 90 percen át valósággal oktatta a királyi gárdát: a 3-0-s katalán siker egyik kulcsszereplője a duplázó Ronaldinho volt, akit később felállva tapsolt meg a Bernabéu stadion igen kritikus közönsége."


Forrás itt: [link]


2021. okt. 18. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Szia
2021. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

tyrion csinált hasonlót a trónok harcában, csak ő negatív játszmában.

a kistanács minden tagjának elmondta, hogy a hercegnőnek férj kell, ezért elküldi...és minden tanácstagnak másik várost mondott.

és amikor a királyné elé állt és bemondta adott város nevét, máris tudta, hogy ki a királyné beépített embere a tanácsban, vagyis ki az ellensége.

érdekes és okos játszma amit írtál az is, meg ez is.

2021. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!