Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan emberek, akik...

Vannak olyan emberek, akik szégyellnek bármilyen intim terméket venni?

Figyelt kérdés
Pl. WC papír, tampon, síkosító stb.
2021. okt. 19. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Igen, nagyon sokan és nagyon vicces nézni, mikor nem mernek odajönni mellém az óvszeres polchoz válogatni, hanem csak a nyakukat nyújtogatják, hogy minél hamarabb lekapjanak valamit a polcról és húzzanak onnan jó gyorsan. 😂


Múltkor voltam sex shopban és ott is ott toporgott egy ürge, látszott rajta, hogy feszélyezi a jelenlétem, de talán még az eladóé is. Nagyokat nyelt, mire motyogva elmondta, hogy mi a vágyai tárgya (amiben egyébként semmi extra nem volt, valami spéci síkosítót akart). Borzasztó, hogy hogy ki tudnak készülni az emberek attól, hogy ők is emberek...

2021. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

WC papírt, tampont venni a boltban számomra nem ciki.

Egyszer kitaláltam, hogy meglepem a párom egy (hát mondjuk úgy) merész csipkés ruhadarabbal magamon. Na azért nem mentem be a szexshopba, inkább megrendtem a neten. 😅

2021. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*megrendeltem
2021. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
WC papírt??? :D Óvszert én is féltem venni 17 évesen, de WC papíron stresszelni azért már kicsit beteges.
2021. okt. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tiniként még kínosnak találtam a tampon/betét vásárlást. Az óvszert mindig a barátom vette, mert én szégyelltem. De így huszonévesen már nem nagyon érdekel. Rájöttem, hogy az emberek a boltban pont leszarják, hogy én mit veszek.
2021. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Nekem egy kicsit fura, nem szeretek a betétek között válogatni, ha ott téblábol egy pasi a polcnál... Vagy hazajönni a 32 dbos WC papírral... De azért megteszem. :D
2021. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
egyedül a wc papíron nem kellene szégyenkezni :D
2021. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

hihetetlen, hogy több, mint 50 év eltelt a szexuális forradalom óta, de továbbra is olyan apróságok miatt szégyenkeznek felnőtt emberek, mint egy 19. századi lányregényben

igen, néha én is ott kolbászolok férfiként a betéteknél, mert viszek a feleségemnek, ha épp én megyek vásárolni, neki meg kezd kifogyni. na és.

a szexshopos pironkodást meg végképp nem értem. oda direkt azért megy az ember, hogy különleges cuccokat vegyen szexhez. konkrétan a férfitanga vásárlásából sem csinált egyik eladó sem ügyet.

2021. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
A tampon/betét vásárlás nekem is kellemetlen volt először és picit még mindig az, mert általában csak azt vettem/veszek. Szóval fiatalként, aki még tanul, szülőkkel él, kolis stb. alapvetően nem nekem kell intéznem a nagybevásárlást, ahol szerényen megbújik az a doboz a száraz tészta meg a fagyasztott zöld bab között, hanem általában csak viszem a tampont, betétet és kész. Persze, tudom senkit nem érdekel, hogy mit vesz a másik, férfiak előtt sem tartom cikinek stb., de ez még mindig eszembe szokott jutni. Illetve a wc papír vásárlás az még mindig egy érdekes kérdés. Én gyalog és tömegközlekedéssel járok és azért a wc papír nem egy akkora tétel, amit csak bedobsz a táskádba, így mindig azon gondolkozom, hogy hogy vigyem haza, fogjam a kezemben a fél városon át vagy mi :D
2021. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én áfás számlát is kérek a kotonról
2021. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!