Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lepődnek meg az emberek...

Miért lepődnek meg az emberek a szezonális betegségeken?

Figyelt kérdés
Itt az ősz és szinte minden ismerősöm kollégám volt már náthás vagy most is. És ilyenkor megfigyeltem, hogy úgy reagálnak mintha nem lennének évente 2x betegek, náthásak. Vagy csak beszélni szeretnek róla, hogy náthásan milyen rossz munkába suliba járni?

2021. okt. 19. 10:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
10-es itt is jogod van, épp hogy Rád bízzák, hogy mész vagy sem. Én pl jövök, ha pl meg vagyok fázva. Magam döntöttem így na.
2021. okt. 19. 10:59
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

#11

Tehát a kollégáid otthon maradhatnak betegszabin, ha te betegen mész be? Az is egy megoldás igazából, bár nem értem miért jobb a munkaadónak..

2021. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
11-es és végigfertőzöl mindekit. na ezért vannak a szezonális járványok, mert még betegen se tudnak a hozzádhasonlók a seggükön maradni. De egy maszkot se vennének fel..
2021. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13-as nem jönnek a közelembe és én sem megyek mások közelében, direkt nem fertőzök le senkit
2021. okt. 19. 11:05
 15/22 anonim ***** válasza:
45%
Nézd, én most otthon maradtam volna a héten, ha nem lenne határidős feladatom, amire egyedül vagyok. Nem tudok így ugyanolyan hatékonyan dolgozni, mint egészségesen, és rosszabbul is alszom, nem vagyok annyira kipihent, szóval igazuk van azoknak, akik azt mondják, hogy nem jó betegen dolgozni.
2021. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
15-s neked milyen tüneteid vannak?
2021. okt. 19. 11:07
 17/22 anonim ***** válasza:
69%
Tünetmentesen is lehet fertőzni.. Hát akkor még ha beteg vagy. A kilicset se fogjátok meg egymás után?Bezzeg za azt mondanák hordj maszkot(és nem a covid miatt) sírnál.
2021. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Normális helyen a takonykórt sem szeretné sem elkapni, sem továbbadni senki. Csak ebben a retek országban divat és természetes, hogy négykézláb is megyünk doooogozni. Az orvos meg egy suttyó, ha ezért nem ír ki.
2021. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem erős torokfájással indult, fájdalomcsillapítóval tudtam aludni, aztán ez átment hurutba, és jött nátha mellé, ma reggel kezdtem köhögni, de nem erősen. Viszonylag enyhék a tüneteik, de nagyon nyomott vagyok. Így is. Az SOS munkákkal ma végzek és holnap otthon maradok. Tömegközlekedésen hordom a maszkot, az iroda szellősebb.
2021. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19-es megértelek, én csak náthás vagyok, és egyedül ülök az irodában. Buszon, metrón maszk persze. Te hol kaphattad el?
2021. okt. 19. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!