Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok nőben miért nincs szégyené...

Sok nőben miért nincs szégyenérzet?

Figyelt kérdés
Mitogatják magukat meztelenül a neten, vagy éppen a seggüket, és simán adják hozzá az arcukat. Főleg amerikáról van szó, de bármely más országban is előfordul. Nem félnek, hogy meglátja őket vmi rokon/szomszéd\ismerős? Vagy csak olyan együgyűek hogy bele se gondolnak? Miféle pszichéje van az ilyen nőknek?
2021. okt. 19. 12:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
…itt vagyok én:) nincs barátnőm, magamnak való vagyok.
2021. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
100%

"ez a nagyítós dolog itt magyarisztánban is jelen van"

á, fogalmad sincs az ázsiai társadalmakról

2021. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
42 nem azt mondtam, hogy kizárólag olyan nő van, akinek nincs egyénisége, de általaban valóban a barátnőik átlagai
2021. okt. 19. 16:08
 44/63 anonim ***** válasza:
94%
Mivel mindenki hasonló felfogású embert keres magának barátként. Ennyi erővel akkor a férfiak is a barátaik átlaga. Akkor senkinek nincs saját személyisége?
2021. okt. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
89%
Nem fog belinkelni semmi tudományosat, mert az anyja a barátnői átlaga, akkor mindenki az.
2021. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:
44 a ferfiak nem kérik ki minden parkapcsolati ügyben vagy apróságban a barátaik véleményét. Míg a nők előbb megbeszélik egymással, vajon érdemes-e azzal a férfival kezdeni…milyen romantikus és felelős, egyéni döntés..
2021. okt. 19. 16:15
 47/63 anonim ***** válasza:
Én sem kérem ki, nem kell általánosítani. Ezért mondom, hogy minden nő , férfi más személyiség.
2021. okt. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:

Hogy hogyan másolják egymást a nők. Nem véletlen a nők vannak oda az instáért meg bulvárért, ahol követhetik a semmirekellő celebeket


[link]



És egy kis cikk arról, hogy a nő azt a palit akarja, akinek már eleve van nője, hisz az a nő azért lehet vele, mert nyilván van sok előnyös tulajdonsága. Így nem kell fáradnia, hogy keresgéljen azok között, akit még nem tesztelt le nő, hogy vajon megfelelő-e..

[link]

Úgy se olvassátok el..

2021. okt. 19. 16:24
 49/63 anonim ***** válasza:
100%
A pénz az élet értelme. Magamutogatásért meg dől azért elég rendesen, szerintem hazudik, aki nem vállalná jó nőként.
2021. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
100%
De ez sem minden nőnek. Mit nem értesz azon, hogy nem egyforma minden nő, férfi, kutya, macska?
2021. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!