Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy szégyellem...

Miért van az, hogy szégyellem magam?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok. Amikor elmegyek az utcán és velem szembe jön egy korombeli fiú mindig elszégyenlem magamat, hogy én, hogy nézek ki hozzá képest, mit lehet ez ellen tenni? Múltkor amikor ingben, bőrcipőben mentem el mellette nem annyira éreztem magam szégyellve.


Amikor zongoráztam, és egy pár ilyen eset megtörtént, és a tanárom kérte, hogy improvizáljak egy egyszerű dúr-os dallamra valamit, észrevette, hogy a harmóniák nem olyan tiszták, szekvencia súrlódásból több volt, sok moll-os elemet tartalmazott, és ő ezt észrevette, mert máskor nem szoktam ilyet csinálni.


Esetleg ti tudnátok segíteni, hogy miben kéne változtatni, hogy ne legyek ilyen?


Válaszokat előre köszönöm!



2021. ápr. 18. 23:37
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És ne írjátok azt, hogy mekkora nyomi vagy b*sz@rsz mástól az utcán, és társait!
2021. ápr. 18. 23:40
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Régen bántottak?
2021. ápr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem, vagyis még alsóban a nagyobbak ugye szeretnek szórakozni a kicsikkel, én erre emlékszem.



(A helyesírási hiba a kérdésben véletlen volt)

2021. ápr. 18. 23:42
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért most jobban vagy rosszabbul nézel ki mint ők, vagy mi a probléma, én nem értem.
2021. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

szociális fóbia?

félsz hogy találnak rajtad valami nevetni valót és nevetnek?

félsz hogy beszélnek hozzád?

történted veled olyasmi mint kiközösítés, cseszetés akár szóban, de ez néha csak egyéni tulajdonság is hogy valaki szégyenlősebb mint más.

kevés emberi kontaktus?

2021. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 a másodiktól félek a leginkább. Jön szembe velem egy ilyen fiúcsapat, azt elkezdenek piszkálni, hogy: úh milyen cipője van, hogy áll a haja. Egyszer volt olyan, hogy azért kiáltottak le mert elmentem egy templom előtt és megnéztem mennyi az idő
2021. ápr. 18. 23:52
 7/18 A kérdező kommentje:
A harmadiktól nem félek, ha kell visszaszólok (nem mindig)
2021. ápr. 18. 23:53
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

akkor ez kissé szoc.fóbia szerintem.

bár a tied nem olyan vészes de pszivhológus esetleg?

2021. ápr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Akkor járjal ingben és bőrcipoben.
2021. ápr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#8 van egy felnőtt barátok akivel nagyon jól lehet beszélgetni, azzal megbeszélem, és mérlegelem az utána elkövetkezendő dolgokat.
2021. ápr. 18. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!