Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktátok azt érezni, hogy...

Szoktátok azt érezni, hogy csak idő kérdése, hogy elkaptok valilyen betegséget?

Figyelt kérdés
Amikor körülöttünk mindenki beteg pl náthás influenzás a csapatba valamilyen szinten elfogadod, hogy előbb utóbb úgyis el fogod kapni...

2021. okt. 20. 13:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye értelmében, amire leginkább fókuszálsz, azt fogod bevonzani.

Nem törvényszerű, hogy te is beteg legyél, ha mindent megteszel testileg és lelkileg azért, hogy egészséges maradj.


(Saját példa: mikor fősulin kolis voltam, a koli nagy része kidőlt betegség miatt, körülöttem mindenki beteg volt, én meg teljesen egészséges maradtam, vidám mászkáltam egyik szobából a másikba és nem lettem beteg a későbbiekben sem.)


Azért tenni kell, hogy valaki egészséges maradjon!

2021. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az utóbbi másfél évben sok ember elkezdett irreálisan rettegni a betegségektől úgy általában. Én úgy vagyok vele hogy ha elkapom akkor elkapom. Attól nem lesz jobb a helyzet ha rettegek.
2021. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Mindkettőnek igaza van :) Pl én is kolis voltam, mindenki náthás volt már szeptember elején benn, és kérdezte egyik lány, hogy én hogy úsztam meg. Mondogattam, hogy NEMLESZEKBETEG, úgyhogy ilyen mantrázás bejött.
2021. okt. 20. 13:31
 4/30 anonim ***** válasza:

Én mindent elkapok, kb havonta van minimum párnapos torokfájás vagy tüsszögés vagy orrcsavarás. Évente 1-2-3-szor alakul ki kifejezett nátha és 2-3 évente kell antibiotikum.


Nem mindig jut eszembe egy náthás emberről, hogy el fogom kapni, de van, hogy igen. Attól is függ, merre forognak a gondolataim.



28N

2021. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
4-es tehát amikor egy náthás emberrel vagy összezárva, akkor általában érzed, hogy nagy eséllyel nem úszod meg te sem?
2021. okt. 20. 13:41
 6/30 anonim ***** válasza:
Igen és azt is tudom, hogy általában mikor kigyógyulok 1x nagy eséllyel visszaesek, bár van amikor az első tüneteknél úgy dönt hogy mégse fertőz meg.
2021. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mérges vagy a másikra, vagy nem? Pl teszem azt a legjobb bnődet régen láttad, és most összefutsz vele, pl egy kávét stb meginnátok de szól, hogy elég náthás, akkor gondolom azért nem hagynád ott?
2021. okt. 20. 13:46
 8/30 anonim ***** válasza:
Még akkor se vagyok mérges ha tudom kitől kaptam el, azért nem valószínű hogy belehalok, meg nagy eséllyel előbb utóbb az ilyen náthákon általában úgyis átesik az ember.
2021. okt. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
8 hát igen ezzel én is így vagyok, te is dolgozol náthásan is?
2021. okt. 20. 13:54
 10/30 anonim ***** válasza:
Attól függ, néha igen néha nem, ha bírom igen, ha besokallok évente 1-2x még kamubeteg is vagyok xd
2021. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!