Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktátok azt érezni, hogy...

Szoktátok azt érezni, hogy csak idő kérdése, hogy elkaptok valilyen betegséget?

Figyelt kérdés
Amikor körülöttünk mindenki beteg pl náthás influenzás a csapatba valamilyen szinten elfogadod, hogy előbb utóbb úgyis el fogod kapni...

2021. okt. 20. 13:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

15


Nálunk a fejbelövést akkor végezték, amikor már bent voltunk egy ideje. A szokásosan túlfűtött irodában. Hát, amikor csak 36.8-at mértek, akkor már kihűltem, de kerek 37 is volt.

2021. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nekem a NeoCitran segít rettenetesen sokat. A vicc az, hogy pár éve, amióta alkalmazom, rövidebbek a nátháim. Így kb 1 hetesek, régen 2-3 hét is volt. Illetve a szövődmény is ritkább.


Valószínűleg mivel kevesebb a váladék, nincs miben elszaporodjanak a baktériumok, bár ez lehet butaság..

2021. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
22-es amúgy igen, én is alkalmazom, nekem így az orrfolyós időszak úgy 3 max 4 nap. És mellette tudok dolgozni is. Én már az elejétől neocintranozok benn irodában is.
2021. okt. 20. 14:30
 24/30 anonim ***** válasza:
Nekem anno simán több hét volt maga az orrfolyás. De most is minimum 1-1,5 hét egy betegség, ha tényleg betegség lesz belőle, és nem marad kósza torokfájás.
2021. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nekem a nátha: Rekedt vagyok és folyik az orrom, viszont Neked MENNYIRE folyik az orrod ilyenkor nekem max 3 zsepi/óra az adagom.
2021. okt. 20. 14:41
 26/30 anonim ***** válasza:

Amíg nem gyógyszereztem, addig folyamatosan, teljesen folyamatosan. Lehet, hogy 2-300 zsepi is elment egy nap.

A gyógyszer óta nekem is kb 3 zsepi / óra.


Igazából sohasem értettem azokat, akik 3 napig náthásak csak és alig látni őket orrot fújni. 😃

2021. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Gyógyszer mellett én is 3zsepi/óra felett vagyok náthás (minősítem magam annak) de am jó közérzetű :)


Ezt én is bírom, igen akinek 3 napig minimális az orrhangja és reggel este fújja csak ki az orrát.

Én amikor tömegközlekedem este haza, akkor folyik viszont rendesen. Legalább maszkban nem volt annyira látványos :)

2021. okt. 20. 14:50
 28/30 anonim ***** válasza:

Nekem is brutál jó a közérzetem amúgy, mármint se levertség, se álmosság, semmi. Még akkor is, ha felülfertőződött és mennem kell az antibiotikumért.

Onnan tudom, hogy 38 fokos a lázam, hogy na akkor már kezdek fáradt lenni

2021. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Nekem is azt hiszik tuti a halálomon vagyok, hogy folyamatosan csurog az orrom, mondom, amúgy minden ok, max ne gyere közel, nehogy elkapd te is :)
2021. okt. 20. 15:04
 30/30 anonim ***** válasza:

Néha megfordul a fejemben igen. Míg a valóság az, hogy az elmúlt 4 évben 1 hétig voltam megfázva összesen.


Amugy meg mielőtt kitörne rajtam a vírus, világosabb lesz a szemem és zavaros is, szóval kétségeim nem szoktak lenni mikor leszek beteg.

2022. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!