Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt olvastam, hogy ha valaki...

Azt olvastam, hogy ha valaki meghal, egy idő után puffad a teste és a maradék vizelet és széklet távozik. Na most akkor aki például beleugrik a vízbe, akkor ezek a dolgok ide távoznak ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Aha, meg sok egyéb is távozik.

Sőt, egy ideig tovább nő a köröm meg a haj.

Most jó?

2021. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem nő tovább a köröm és a haj, hanem a test elkezd kiszáradni, aminek hatására a bőr veszít a nedvességtartalmából és elkezd összehúzódni.
2021. okt. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván igen, hova máshova jutna egy vízihullánál?
2021. okt. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, #3-as, hova máshova... De olyan fura ebbe belegondolni...
2021. okt. 21. 23:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a jelenség nemcsak az embernél van így, hogy alul felül távozik minden, hanem az állatok halálánál is. Akinek halt már meg pl kisállata a kezében az tudja.
2021. okt. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És mennyi idő szükséges ehhez a jelenséghez, hogy a test puffadjon és kiszoruljon a vizelet és széklet ? És ezek a vízben mennyi idő múlva bomlanak el ?
2021. okt. 21. 23:38
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Ezt is te írtad ki?


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1141..


Eléggé beteges folyton ezeken fantáziálni.

2021. okt. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a puffadás miatt van. A halál után rövidesen elernyednek az izmok, köztük a záróizmok is. Nyilván ebből következik, hogy amit az illető addig "visszatartott", az távozik a szervezetből. A puffadás (ami a test rothadása miatt alakul ki, ha olyan a környezet) miatt legfeljebb még kipréselődik, ami maradt a belekben.
2021. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves #7- és. Nem , nem én írtam ki azt a kérdést. De ha én írtam volna sem jelentené azt, hogy ezen agyalok. Akármit is kérdezhet az ember akármikor. Mert ez egy erre való oldal.
2021. okt. 22. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!