Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen kávét főztök otthon?

Milyen kávét főztök otthon?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csibot kotyogossal
2021. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nescafét.
2021. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Cikória.

A reflux miatt nem szabad kávéznom, viszont nem is hat és nem is szeretem, ellenben a cikória egész jól pótolja a... Kakaót.

2021. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hiaba imadom az igazi jo kavet, meg volt Nespresso gepem is, az instant kave az egyetlen, ami nem karcolja a gyomromat, viszont baromi jol esik. Nekem a Douwe Egberts jott be legjobban. Espresso, lungo, semmi edesites.

Valahova beulve igazi kavet kerek, vendegnek is csinalok, de azota nincs fekelyem, illetve nem tudok rola, miota instantkavet iszom.

2021. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lavazzát iszom, Philips Saeco-val készítem.
2021. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teából rengeteg fajtát kipróbálok, de kávéból valamiért lehorgonyoztam a Tchibonál. Szokványos eszpresszó kávéfőzővel készítem; mézzel és Completával iszom.
2021. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmit.
2021. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lavazza vagy Dallmayr szemes kávét szoktam venni, van egy kis darálóm, azzal darálom le minden reggel, és kotyogóban főzöm le. Zabtejjel iszom.

Mostanában nézegettem egy eszpresszógépet, hogy ne reggel kómásan kelljen összerakni a kotyogót de szerintem nem veszem meg.

2021. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van egy Nespresso Dolce Gusto gépünk, és amikor erősebb kávére van szükségem, akkor egy Flat White-ot készítek vele. Tejet, cukrot szoktam bele tenni, de egyik nap megkoronáztam egy kis tejszínhabbal is.

Ha pedig nem túlzottan erős kell, vagy nincs annyi időm, akkor a Nescafé instant jegeskávé porából szoktam kávét készíteni, ebbe pár kanál cukrot teszek pluszban.

2021. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tchibo Family szemest. Gép darál, főz, én isz.
2021. okt. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!