Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik 20-25 évesen otthon...

Akik 20-25 évesen otthon élnek, ti főztök otthon, vagy anyukátok?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, hogy kinél hogy zajlik.
2017. jan. 23. 17:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Úgy értem az otthont persze, hogy szülőkkel.
2017. jan. 23. 17:47
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Mamámmal élek. Ha itthon vagyok ő főz, mert unatkozik (de én fizetem), ha a kollégiumban vagyok, akkor én főzök magamra. 23/F
2017. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Mamám főz, itthon lakok, saját lakás. De bevásárolok, számlákat én fizetem. 22F
2017. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Akkoriban nem főztem sem én, sem az anyukám.

Nagymamám volt nagy főzős, ő látta el az összes háztartást főtt étellel (nem lakott velünk, hanem csomagolt nekünk), így az anyukám nem vette át tőle ezt a szerepet. A nagyi halála után sem. Ritkán van főtt étel, azt is inkább készen vesszük.

Én csak sütni szoktam itthon, azt is csak alufóliára, vagy simán tepsibe téve a sütőben.

2017. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

mi 4en lakunk együtt, azaz mama is velünk lakik

mindig ő főz, ha nem akkor anya

én csak ritkán

végülis ez azért, mert nagyon ritkán szorulnak arra hogy én főzzek, mert mama megcsinálja, és ő csak jobban tud mindent, meg finomabbat :)


persze azért egy két dolgot is megcsinálok, pl sütiket szivesen sütök, de ha kell mást is megcsinálok

ha megkérnek szivesen megcsinálok mindent :)

2017. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

előző vagyok

23 L

2017. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Csak a vacsora jöhetne számításba, mivel anyukám dolgozik, én pedig napközben az egyetemen vagyok.

De vacsorára eleve nem eszünk melegételt. Így egyikőnk se főz.

Hétvégén kinek hogy van kedve, de nagyjából felváltva főzünk. Bevásárlást megosztjuk.

2017. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Anyukám. Ha ő nem főz, akkor rendelünk.
2017. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Hétköznap vagy suliban vagyok vagy dolgozom - ritkán érek haza este 8 előtt, mert messze lakok Budapesttől. Szóval hétköznap ő főz, de gyakran nem eszek már belőle későn, ő ezt tudván már csak magának és apámnak főz. Hétvégén általában én.

22/L

2017. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Én főzök, ritkábban apa. Anya nem főz, nem szeret.
2017. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!