Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csajok ilyenkor mit éreznek?...

A csajok ilyenkor mit éreznek? Mire jó nekik ez a kivagyi ripacskodás?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=frhTWH4Jcds


Félretéve, hogy esetleg szexuálisan vonzó lehet egy pasinak (nekem nem, mert tudom, hogy esélyem se lenne ilyeneknél szóval félretudom tenni az ösztönlény mivoltomat).


Vagy komolyan azért csinálják az összes ilyen jógázós, spárgázós, szexuálisan fűtött ri****kodást, hogy magukra csábítsák az összes kant akikből sokkal könnyebb kiválasztani a legjobb példányt.

Mint az állatvilágban csak itt nem a hím jár el párzási táncot.


Mert másra nem tudok gondolni, hogy nem a saját közérzetük/szórakoztatásukra, hanem szimplán a pasik fejének csavarása miatt csinálják.


Csajok! Ti ilyenkor mit éreztek és miért csináltok ilyen performanszokat, mi vezérel benneteket? Őszintén!



2021. okt. 22. 23:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
65%
#20 Magadra ismertél, incel?
2021. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nem! Szerintem te ismertél magadra a 16-os válaszban! Azért vagy ennyire felháborodva!


Amúgy nézzétek már meg ezt a nőt a videóban. Nem akartam elhinni, hogy ez egy felnőtt nő!

Hát inkább lennék incel életem végéig, mint,hogy egy ilyen retardált, semmirekellővel éljek együtt!


https://www.youtube.com/watch?v=gVTFR6xIT4g&t=514s

2021. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Engem az jobban érdekelne, hogy hol felejtette a hölgy a fenekét és a dereka ívét.
2021. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
82%

#22 Ne zavarjon, hogy farkam van. De nyilván képtelen vagy elfogadni, incelkém, hogy nem mindenki akkora nyomorék, mint te és ahhoz, hogy más véleményen legyen, nem kell nőnek lennie.


Remélem soha sem lesz egy nő annyira a béka segge alatt, hogy feladjon mindent és beérje veled.

2021. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

24-es!


Jaj de szeretem az ilyen nagy farkú embereket itt az oldalon, névtelenül, arctalanul! Mindig jókat röhögök rajtatok!


Engem ezzel nem tudsz megsérteni! Mondtam, hogy tőlem megtarthatod az összes ilyen nőt, mint akikről szó van!


Én a magam részéről inkább összedobok egy ólat, és tartok 2-3 tejelő marhát hátul a kertben. Még azoknak is nagyobb hasznuk van társadalmi szempontból, mint ezeknek a videón szereplő senkiknek!


Magamutogatás, nárcizmus, feltűnési viszketegség, meg egy kis aprópénz! erről szólnak ezek a videók, semmi másról!


Nyilván te is az a fajta férfitársam vagy, akinek elég ha meghallja azt a szót, hogy "p.na", és már el is veszted azt a csöpp kis eszedet is ami volt!


És nyilván furcsa neked, hogy nem minden férfi így működik!


Fogadd el, hogy nem minden férfi esik hasra a nagy büdös semmitől! Még akkor se, ha a semminek van egy p.nája!


Az ilyen "nyomorék" meg hasonló jelzőket,csak személyesen illik megbeszélni! Mert úgy lehet látni, kinek mekkora is a farka valójában!

2021. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
65%
Jaj, de a lelkecskédbe tapostam! :DDD Sírj csak, minél hangsabban!
2021. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

Miért kéne sírnom?


Mert egy fogyatékos, férfigyűlölő, femináci próbál nekem keménykedni, miközben férfinek adja ki magát?


Ne röhögtess már! Minden mondatodon látszik, hogy te nem férfi vagy!


Csak azt nem értem, ha annyira utálod a férfi nemet, akkor miért csinálsz úgy, mintha te is az lennél?


Persze a sok hozzád hasonló értelmi képességű nőtársadnál sikered van! Ők elhiszik, hogy te tényleg egy csodálatos férfi vagy, aki kiáll a nőkért! Ez látszik a pontozásokon.


De hát a valóság nagyon nem ez!

2021. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
65%
xD
2021. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!