Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha utálom hogy...

Mit tegyek ha utálom hogy alacsony vagyok? 18L

Figyelt kérdés
152cm vagyok, és gyűlölöm. semmi előnyét nem látom. annyira jól tudnám érezni magam ha szép hosszú lábaim lennének mint a többi lánynak
2021. okt. 23. 09:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Fogadd el, mert nem tudsz ellene mit tenni. A 152 meg pont jó még, nem maradsz ki semmiből ami magassághoz van kötve, mert általában 150 az alsó határ. Mindenki egyedi, másmilyen, ebbe a magasság is beletartozik. Te így vagy jó ahogy vagy. Jól mondod, semmi előnye, de hátránya sincs, aki meg szeret téged az így szeret és pont az lenne neki a furcsa, ha hírtelen megnőnél. Nyilván a leendő lakásod a magasságodra kell tervezni, például alacsonyabb konyhapult kell majd, de a magasaknak meg pont fordítva van, nekik meg feljebb kell tolni, hogy kényelmes legyen nekik, szóval ez nem hátrány, mindkét végletnél lehet belőle gond.
2021. okt. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%

Én imádom az alacsony lányokat, olyan aranyosak.

19f

2021. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

nagyon koszonom

:)

2021. okt. 23. 09:46
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Èn 30 éves vagyok és 153 cm, üdv. a klubban :). Régen utáltam, hogy ilyen kicsi vagyok, mára már elfogadtam, legalább felvehetek magassarkút úgy, hogy ne nézzenek zsiráfnak :D
2021. okt. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Én is imádom őket, több pici barátnőm volt, és a mostani is csak 157 cm. Úgy, hogy én 182 vagyok.
2021. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
Nekem is csak alacsony barátnőim voltak. És huu, hogy milyen jók voltak khm.:D
2021. okt. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

A magas lányoknak sem fenékig tejfel az élet.

Nekem sok problémám volt ebből. Pl. rengeteg nagyon jó képű, de alacsonyabb férfi van. Náluk nekem esélyem sem volt soha.

A másik: rajtam minden nadrág úgy néz ki, mintha kinőttem volna, és képtelenség olyan szoknyát találni, amit a munkába felvehetnék.

Két munkahelyen is raportra hívtak a dresscode megsértése miatt. Mindkétszer kérdőre vontak a "mini" szoknyámért. hiába világítottam rá, hogy az a combom fele, ameddig a szoknya ér, és azt a hosszúságot engedélyezik, figyelmeztetést kaptam.

Lányként semmi gond a magasságoddal, ettől még lehetsz bombázó, és nem hiszem, hogy a férfiak fönnakadnának rajta.

2021. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Legtöbb férfi szereti a pici nőket... Ez még nem is olyan nagy hátrány nőként.:D Főleg hogy magassarkú is van. (Köztük én is szeretem az aranyos combokat^^)
2021. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
7 Hány centi vagy?
2021. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%
Még mindig jobb, mint magasnak lenni.
2021. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!