Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha még nem mondta senki, hogy...

Ha még nem mondta senki, hogy ronda vagyok, de egyúttal azt sem, hogy szép, akkor mi vagyok?

Figyelt kérdés

Persze a nagymamám már illedelmességből, mondta párszor, hogy "jaj, de helyes fiatalember"

de ezt nem veszem hivatkozási alapnak.

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen visszajelzéseket kaptok a külsőtökre vonatkozóan a környezetetektől?

Mennyire érdeklődik irántatok az ellenkező nem?

Tartópilléreket szeretnék faragni az önbecsülésemhez.



2021. okt. 25. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos vagy.
2021. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerinted az emberek azzal vannak elfoglalva hogy ki hogy néz ki? Vagy mindenki mindenkit dicsérget?

Ha erre vársz, akkor csak várj, majd megunod.

2021. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos?

Rám mondtak már szépet is és csúnyát is :D És ismerek nem egy csúnyácska embert, akik olyan magabiztosak, hogy csak pislogok. Ez mellett kedvesek. És van párjuk is.

Szerintem nem abból kéne kiindulnod, hogy hogy nézel (vagy nem nézel) ki, hanem abból, hogy mennyire szereted, illetve fogadod el Te, saját magadat.

2021. okt. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy. Rám általába azt mondják, hogy szép vagyok, én mégsem tartom magamat annak, másokhoz viszonyítva. Ellenben mások, akik többek szerint csúnyán, meg hihetetlen önbizalommal rendelkeznek. Ez tényleg csak fejben dől el, részedről. A többiek részéről pedig ez teljesen szubjektív, lesznek, akiknek tetszel, és lesznek, akiknek nem.
2021. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogyan érjen el, hogy elfogadjam és szeressem önmagam?
2021. okt. 25. 23:48
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Azt nem biztos, hogy a szemedbe meg mondják, ha ronda vagy. Én átlagosnak gondoltam magam, amíg véletlenül meg nem hallottam, amikor rólam beszélnek, hogy mennyire ronda vagyok és hogy bottal sem piszkálnának meg. Ha szép vagy, azt azért szokták mondani.
2021. okt. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én csak úgy nem véleményezek embereket,meg amúgy is ,a szépség szubjektív.

Lehet,hogx van aki teged tart,a vilag legszebb sráca,mások meg pont az ellenkezőjét gondja.

2021. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* hogy
2021. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy a sok kozul.
2021. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!