Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért "tenyérbemászóak"...

Miért "tenyérbemászóak" számomra a sikeres simpek és a barátnői?

Figyelt kérdés

Van egy pénzes informatikus ismerősöm, aki még csak 2 hete van együtt a barátnőjével, kb 3 hónapja udvarolt a lánynak, és csak az udvarlás időszakában ráköltött majdnem 1 millió forintot. A csaj nagyon megalázza a srácot, de ő csak tűr és sír belülről, és közben azért mai napig több százezres cuccokkal bombázza, mert amióta együtt vannak, a 2 hét alatt még többet költött rá mint a 3 hónapos időszakban. A srác megteheti, 25 évesen nagyon sokat keres. Már összeköltöztek, plusz a csaj kapott egy lakást pluszba 8jelenlegm ég csak bérli neki a pasi), hogy ha magában akar pár napot tölteni a lány, akkor megteheti.

Nagyon tenyérbemászó mindkét személy számomra, de nem tudom miért. Nem irigykedem, egyszerűen csak irritálnak. De miért lehet ez?



2021. okt. 26. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Troll?
2021. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk ezt, még egy informatikus se keres ennyit Magyarországon. Nagyon gyenge kamu. Mégha egy ATC-ről lenne szó, vagy valami igazgatóról.


Sajnos megjött az őszi szünet :(

2021. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu, nem troll.
2021. okt. 26. 20:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valóban gáz ez a viselkedés, megértem, hogy frusztrál. De szerintem a normális reakció az lenne, ha te is kicsit ledöbbennél, mikor látod őket, majd szépen hagynád is az egészet a fenébe. Nem rád tartozik ez, hiába fura a helyzet.

Talán azért foglalkoztat ennyire, mert féltékeny vagy a vagyonra vagy a barátnőre?

2021. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok van egy ismerősöm aki [leír egy nyilvánvalóan idegesítő és többek számára elítélendő vagy idióta tettet] Miért irritál ez engem??? Egyszerűen nem vagyok képes rájönni :'(
2021. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát a lány nem kéne nekem, főleg azok után, amiket hozzávágott a sráchoz és amiket mond...

Barátnőm igaz még sose volt, de tisztán látszik, hogy nem szeretik egymást, csak a lánynak ATM a pali.

2021. okt. 26. 20:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Rendben kérdező, de ezzel te miért foglalkozol?
2021. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mert minden nap beszélgetek a társasággal amiben ők is vannak és amikor egyszerre megjelennek egyszerre, elkezd viszketni a tenyerem-
2021. okt. 26. 21:07
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Mert nem tudod ugyanezt megcsinálni mert nem keresel annyit és ez bassza a férfiasságod
2021. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Az valami harrypotteres figura?
2021. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!