Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van mostanában az emberekkel?

Mi van mostanában az emberekkel?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre már egy jó ideje, hogy egyre ridegebbek és bunkóbbak lettek egymással.

Tiszteletnek kb. semmi jelét nem mutatják, ellenben az arrogancia és a dölyfösség annál inkább felszínre kerül.

Nyilván akinek nem inge meg nem tisztem megbántani senkit, mert azért szerencsére akad kivétel azt nem mondom, de azért szép számmal fordul elő ez is sajnos.

Mi lehet ennek az oka, hogy ilyenek?

Igen tavaly ott volt a vírus vagy ki minek nevezi ezt az ökörséget, azt elhiszem hogy nem volt kellemes.

Normális, épeszű ember nyilván nem örül ennek, pláne hogy még az idei évre is átnyúlt, viszont mindent azért nem lehet arra se fogni, mert előtte is voltak már ilyen gondok, csak nem ilyen mértékben, mint most.

Hogy látjátok? Ti gyakran tapasztaljátok ezt a környezetetekben?



2021. okt. 27. 15:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10 válaszoló ne sértődj meg a válaszomon.


Mert az emberiség 99% -a sötét ember alatti szinten van tartva az 1% által.

Mert amíg a 1% mindene meg van tudása, hatalma, befolyása addig a 99% semmije nincs. A 99% egymást fúrja és nem szervezettek, addig az 1% csak abból áll, hogy szervezkednek a saját érdekeik szerint.


Röviden ezért. Nagyon nagy káosz lenne a 99% szervezkedni kezdene de igazából sem szellemi, sem intellektuális eszközei nincsenek a kivitelezéshez, ők csak elszenvedői lehetnek a világ folyamataiban, szerintem ha szervezkednének még rosszabb lenne a világ, s főleg ha hatalomba kerülnének.

Nincs rosszabb annál az embernél(csoportnál) aki/ akiknek sem kultúrája sem anyagi javai sem intellektusa viszont az ö kezébe kerülne minden.

2021. okt. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%
Kezdi az ember elfelejteni, hogy az a valóság amit kívül megtapasztal az a belső valóságunknak a megnyilvánulása
2021. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Segítettem egy anyagilag szegény családnak. Megtehetem.

Egy másik posztom ki is írtam.

Ja és a az irigy bunkók belém kötöttek mert csak alkalmi munkára alkalmasak! Sajnos!

Hogy csak ő nekik semmire sem futja, mert a kocsmába járás a az 1. helyen van!

Szomorú dolog!

Kell e ehhez még több információ?

2021. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy hatalmas irány- és aránytévesztésben van az emberek nagy része. Semmi nem elég jó, égig érnek a kielégítetlen vágyak. Túl sok a lehetőség, bénító a választék, de az utak látszólag nem vezetnek sehová. A döntések nem okoznak azonnali megelégedést, kevesen akarnak küzdeni a céljaikért. Nincsenek célok és perspektívák, csak ócska hétköznapok. Meg ilyenek :)
2021. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!