Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van mostanába az emberekkel?

Mi van mostanába az emberekkel?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy bennem van e a hiba de azt vettem észre hogy az ismerősi körben mindenki gyereket szül. Ezzel nem is lenne semmi baj de az egyik barátnőm(25) szeretett volna babát Ezért felcsináltatta magát valakivel akinek már volt családja de azt mondta neki a barátnőm hogy szed gyógyszert, csak azért hogy terhes legyen. Meglett a baba természetesen a pasi tudni nem akar róla ezért visszaköltözött a szüleihez a gyerekkel együtt... a lánynak semmi pénze se munkája mert 8általánosa van csak... a szülei elég nagy szegénységben élnek penészednek a falak náluk stb. és már nem is akar gyerekkel lenni mert megunta. Azt nézi éppen kinek tudja lepasszolni.

A másik barátnőm (23) is most lett terhes ő A szüleivel él és oda is fogja szülni a gyereket mert összevesztek a párjával. Nem értem, öt éve élek biztos párkapcsolatban,albérletben és gyűjtögetünk egy lakásra. de én saját lakásba szeretnék babát házasság után. Nem ítélkezni szeretnék csak nem értem. Engem vesznek körül ilyen emberek vagy mostanában ez az elterjedt?


2017. nov. 8. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig is elterjedt volt. Csak most erted el azt a kort, hogy az ismeroseid elkezdjenek szaporodni, ezert eddig nem tunt fel.
2017. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem benned dolgozik erősen ez a kérdés, ezért nézel így a világra: mindenki szül! 20-35 közt gyakori a szülés a nők körében, amióta világ a világ (az életkor határa mozgott egy kicsit) és a körülmények, adottságok, a szülők mindenhol mások.
2017. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mostanában. Mindig így volt. Mindenki más körülmények közé szül, mindenkinek más a kapcsolata, már ha van.
2017. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hála a CSOK-nak az is szül, aki az életben nem akart gyereket.

Sokat sétálgatok a környéken, mióta bevezették ezt a csodát, kétszer annyi terhes nő szaladgál az utcákon és akkor még nem is vidékről beszélünk, ahol aztán pláne húzóerő lehet.

2017. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden divatot leutánoznak, a gyerekszülés is divat, olyan mint a ruhavásárlás, új autó stb. Nyaralás pl.
2017. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!