Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Részeg szavak józan gondolatok?

Részeg szavak józan gondolatok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 29. 22:41
A kérdező szavazást indított:
igaz
nem igaz
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Én egyszer azt mondtam részegen az exemnek, hogy szeretem, pedig akkor se szerettem, amikor szakítottunk. :D
2021. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Háát, nem mindig. Én hazudtam már úgy is, hogy közben a világomról nem tudtam a sok felestől 😂
2021. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor az ember őszintére issza magát, és ilyenkor megmondja az igazat, megkönnyebbülve kiadja magából azt ami előtte nyomasztotta. Ebben az értelemben lehet "józan" amiket gondol, de ez nem az hullarészeg fokozat.
2021. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat alapján nem :D Volt olyan, hogy utánna fogtam a fejemet, hogy miért mondtam/írtam ekkor baromságot amikor nincs is alapja
2021. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én, ha elég részegre iszom magam, majd ülepedik kicsit az alkohol és még ráiszok, akkor jön egy olyan állapot, mikor bújós leszek, mint valami kiscica. Na olyankor mindenki, aki nem ellenség, ölelést kap tőlem és a hozzám legközelebb lévő emberhez bújok. Ha valaki akkor puszit ad, automatikusan viszonzom, mindegy, hogy egyébként kedvelem-e.

Ha részeg vagyok, automatikusan mosolygok, mint a vadalma meg mindenen röhögök, akkor is, ha nincs jó kedvem, nem hangzott el semmi poén.

Rám nem hat igazságszérumként, ha valamit józanon nem mondok ki, az már biztos hatalmas hétpecsétes titok, szóval részegen is tartom róla a szám.

2021. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én részegen legutóbb a segélyhívót hívtam fel, hogy nem találok haza, közben végig otthon voltam :D

Bár nyilván ehhez már nagyon le kellett innom magam.


Ha csak félig iszom le magam akkor az érzelmeim törnek elő, amely nevetés és sírás formában egyaránt előjönnek. A lényeg, hogy olyankor nem rejtegetem.


Részeg szavak, józan gondolatok?

Azt gondolom ez egyén függő. Én a sárga földig nem bírom leinni magam mert előbb hányok be, a legnagyobb mennyiség amit megittam fél liter házi pálinka volt 6 darab sörrel (akkor volt az, hogy a segélyhívót felhívtam) viszont emlékszem minden mozzanatra abból az estéből. Gondolkodni is úgy gondolkodtam mint józanul annyi különbséggel, hogy vidámabb voltam.

Szóval az én esetemben ez igaz.

2021. okt. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakoznék a részegen baromságokat összehordók táborához. :)

Az őszinteséghez inkább a "picit spicces" állapotot kötném.

2021. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztaltam,hogy a részeg ember őszinte,kimondja az igazságot.


De vannak olyanok is akik megisznak 3felest és túl nagy lesz az arcuk,azt képzelik körülöttük forog a világ.

2021. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!