Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben a helyzetben mi lett...

Ebben a helyzetben mi lett volna a teendõ?

Figyelt kérdés
Vettem a kisunokámnak egy babakocsit babával együtt.Láttam,hogy az anyuja nem nagyon hagyja vele játszani,sõt a babát el is dugta.Egyik nap meghivtak magukhoz és a babakocsi az ajtóban volt, és ugy belerugott,hogy egyik faltól a masikig repült.Amikor megláttam,mondtam neki,hogy ki is dobhatod.Lett egy kis vita közöttünk és a fiam meghallotta.Kijött kérdezte,hogy mi történt, mondtam,hogy a felesége mit csinált.En lettem lehurrogva és én voltam az aki vezekeltem és átöleltem és én voltam az aki sirt.Nem hatotta meg semmi sem, szerintem jót röhögött a markába, hogy sikerült neki a fiamat ellenem hangolnia, mert még hazudott is a fiamnak.OK. ez el lett felejtve.Kaptunk egy videót, ahol az unokámnak van egy másik babakocsija babával együtt.Ezt a menyem anyukája vette az unokámnak.Tolta az utcán az unokám.Ennek mi a célja, hogy az enyémmel nem játszhat amit az anyja vesz, azzal játszhat.Más dolgokkal is ezt csinálja.Sajnos az a baja,hogy nagyon az anyja befolyása alatt van a menyem, 30.-on felül van,de még beleül az anyja ölébe.Mindent megtesz az anyjáért én ellenem meg uszitja a gyerekem.Miért,miért pedig az anyja rátojik,amikor szüksége lett volna rá, nekem lett szólva mindig.
2021. nov. 1. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A probléma ott kezdődik, hogy nagyszülői korban levő felnőtt emberként nem tudsz kiállni magadért. Vettél a kicsinek valamit, amivel az anyja direkt nem engedi, hogy játszon, s még provokál is (videó). Ráadásul a szemed láttára még bele is rúg az ajándékosba.

De mégis valami földöntúli oknál fogva "En lettem lehurrogva és én voltam az aki vezekeltem és átöleltem és én voltam az aki sirt" Ezt meg hogy?

2021. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

13:38


Azért mert a fiamnak nem akarok bajt okozni.

2021. nov. 1. 15:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok közöttük problémát.
2021. nov. 1. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!