Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minél tovább él az ember a...

Minél tovább él az ember a szüleivel annál kevesebbnek látják őt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy tényleg dolgozol azon, hogy elkerülj minél előbb, de nem egyszerű nincs 40-50 milliód a bankban, hogy lakást vegyél, albérletet meg nem akarsz amíg legalább nem lesz egy alaptőkéd


És ha ez évekig zajlik akkor egyre nehezebben viselitek egymást?


Most arra gondolok, ha alapvetően jó a kapcsolatotok, de ez a rengeteg sok együtt töltött idő lemeríti az energiáidat


És az összes, családi buli amit korábban élveztél nagyon amolyan "meh" hangulatúvá válik, mintha ők egy más térben lennének


Pl.

Egyik családtagban születik gyerek és amikor hozzák akkor mindig ekörül van a körforgás és ez nagyon magányossá tesz


Mit csinálsz?


2021. nov. 1. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem törvényszerű, inkább a fiatal saját önértékelési zavara lehet mögötte (ti. ő látja kevesebbnek magát, amiért nincs párja, gyereke, lakása).
2021. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Tettek neked szemrehányást, hogy még otthon élsz?
2021. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy is voltam magányos, hogy volt barátnőm és a szüleimmel élek. Más problémák is vannak, amik ennél komolyabbak. Például mindennap elmondják "hogyha én nem leszek belőled mi lesz" "kérgetni fogsz" amiért nincs most párkapcsolatom azért még "soha nem lesz unokám" stb...igazuk van de mocskos szarul esik ez az egész, ha lenne pénzem elköltöznék legszivesebben.
2021. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.

De hogyan kellene látnod magad, amikor azt látod, hogy mindig azok körül megy a körforgás akiknek van párja, gyereke,lakása stb..?


2.

Apám mondogatta amikor korábban eléggé beütött az üresség érzés bennem és a depresszió, kilátástalanság a jelenlegi helyzetemből, hogy na most már aztán elég legyen a hülyeségedből ( most már nincs ilyen üresség bennem, vagyis dolgozok rajta, de a kérdést is ponz azért írtam ki, mert vannak ilyen mély pontok amikor elő jön )


Nyilván nem segít, de megértem az ő helyzetét is elvégre régen, nehezebb volt az élet mint most, és emiatt a mostani gyereknek nincs "joga" depressiósnak lenni ebben a bőségben ami van


3.

Ugye ez az, hogy valami mindig van, vagy nincs lakás, vagy barátnő, vagy kocsi, vagy munkahely stb.. szépen lassan befoltozgatja ezeket a lyukakat az ember, de vajon tényleg boldog lesz ezen érzések megtapasztalása után?

2021. nov. 1. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Meh?
2021. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25 vagyok es a anyammal lakok. Laktam mar kulon bnovel par evig de mikor szetmentunk visszajottem egy idore mert egyedul draga az albi. Igazabol nem sokat vagyok itthon mert dolgozok vagy haverozok, csajozok. Itthon meg van kulon szobam szval nem zavarjuk egymast.. joba vagyok mindenkivel de nemigazan veszem ki a reszem az ilyen csaladi dolgokbol.. mindenki eli a sajat eletet. Nem befolyasolja ez sehogy az en eletem, kedvem 🤷‍♂️
2021. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bírom ezt a lúzer szöveget.

Mindig ez az 50 milliós lakás.:D

Olcsóbban nincs is :D

Már csak a közmunka hiányzik:D

2021. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!