Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nagyon felbosszant egy...

Ha nagyon felbosszant egy embertársad, mivel tudod lenyugtatni magad?

Figyelt kérdés
És milyen vagy az adott pillanatban? Látszik rajtad vagy elfojtod? Vagy esetleg dúlsz fúlsz,törsz ,lezúzol mindent és mindenkit?

2021. nov. 3. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden izmomat összeszorítom, majd kiengedemmés lelazítom.

Ez stresszes helyzetekben is segít.

2021. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Eddig nem igazán tudtak felbosszantani, de mostanában viszonylag gyakran sikerül.

Ami gáz, az az, hogy úgy vezetem le hogy amikor senki sem látja, ráharapok a kezemre.... Tudom, ez szerintem is nagyon fura, de ez csak úgy magától jön, utánna meg elég kellemetlenül érzem magam.

Egyébként ezt leszámítva, esküszöm hogy normális vagyok.🤪

2021. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Vagy pofán verem, vagy hozzávágok valamit.
2021. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen helyzetben történik.

Ha olyan helyzetben vagyok, ahol muszáj nyugodtnak tettetnem magam, akkor megteszem.

Ha nem, akkor megmondom a véleményem, esetleg fel is emelem a hangom.


Egyébként attól nyugszom meg ilyenkor, hogy elképzelem, hogy agyonverem.De rendesen vizualizálom.Ütöm, rúgom, ugrálok rajta.Viszont nem kezdeményeznék verekedést.

2021. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elszívok egy cigit és közben próbálom meggyőzni magam, hogy az adott ember hülyesége nem ér annyit, hogy ezen idegesítsem magam. Többé-kevésbé hatásos.
2021. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!