Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez már provokálás?

Ez már provokálás?

Figyelt kérdés
Ha munkahelyen a főnököm, azt mondja ha nem tetszik haza lehet menni, meg meddig akarsz még itt dolgozni,menjél gyorsabban... Ezt vehetem ugy, hogy provokál azért h felmondjak?
2021. nov. 3. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. nov. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

szerintem nem feltétlenül az, csak le akart rázni, hogy ne pattogjál neki, véget akarhatott vetni a szituációnak; hogy ne pattogj ott neki. mert kellemetlen volt neki a szituáció, és ki akart belőle lépni.


lehet,hogy nem volt ilyen provokációs, ,,felheccelős,, célja; csak ideges volt frusztrált volt rossz napja volt már eleve is valami miatt dühös volt, pl bármi lehetett, hulye példa, de pl mi van , ha valamelyik szerette balesetet szenvedett; vagy elfelejtette befizetni a számlát, vagy elromlott az otthonában a fűtés, vagy nincs melegvíz, vagy a szomszéddal összeveszett, vagy rossz a párkapcsolata, már ha van neki, vagy mittomén. sokféle frusztráció lehet egy emberben, tehát ez nem feltétlenül volt egy ilyen szándékolt, kimondott(an) provokáció. csak lehet olyasminek érződött; de szóval szerintem ez még nemigazán, nem egészen az; bár lehet, hogy a határára került annak, hogy majdnem az lett; de aztán akár mégsem; de mondjuk föl lehet úgy is fogni, ha akarod, de szerintem ezt most ebben a szituációban nem kell. tehát nem kell annak venni; mert fölösleges annak venni, mert nem az volt. énszerintem.

2021. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A főnököd szimplán egy fhasz. Nem kell túlspilázni.
2021. nov. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi, jól írta a 3-as. (2-es vagyok.)
2021. nov. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
*de azért az 1-est is felpontoztam; 2-es vok megin.
2021. nov. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem fogadj neki szót és menj haza. Fsz se akarna ilyen helyen dolgozni
2021. nov. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A pozíciójának akar eleget tenni. Ő akar irányítani és vagy nem érti hogy segíteni akarsz neki, vagy nem is akarja. Máshol sem jobb a helyzet, de ha már csak hiteget és nem tudsz vele együtt működni, mert állandóan megaláz akkor 2 dolgot tehetsz: vagy feladod és tovább állsz, vagy maradsz, tűrsz és ha továbbra is szemétkedik kitúrod a helyéről.
2021. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!