Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire türelmetlenek...

Miért ennyire türelmetlenek az emberek a boltban stb?Nekem jön a bevásárló kocsijával,beleáll a fenekembe a pénztárnál!Morgolódik,siet,rohan mérgesen néz.

Figyelt kérdés
Nekilöknek az előtted állónak,úgy néz rád.mint a véres rongyra,miért hiszi,ha a s..gedbe áll 2 perccel előbb mehet ki a boltból,vagy előbbre lesz valamivel?Ölni tudna némelyik a szemével.Utánad szól,morog megjegyzést tesz,feltartja a sort,keresztbe áll a kocsival stb.

2021. nov. 4. 10:24
1 2
 1/18 anonim válasza:
62%
Magyar egy frusztrált nép, ezt már észrevettem és próbálok nem foglalkozni vele, mert csak magamat idegesítem vele.
2021. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Azért, mert abban a tévképzetben él a vadember, hogy csak te alkotod a tömeget, - érte kel fel a Nap, mindenki azért létezik, hogy neki könnyebb legyen az élete és egyébként is - szerinte - már rég a múltnak kellene lennie a jelennek. Ennek a jelenségnek sokkal durvább formája, amikor 380 km/h-val száguldva veszélyezteti magát és másokat az idióta az autópályán csak azért, hogy 10 perccel előbb érjen oda, ahová bőségesen ráérne 10 perccel később is megérkezni. Gyalulnám őket - EGY ÉLETRE - az utakról, feltétel nélkül!
2021. nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Ezért éle sok éve nyugaton, itt senki nem ilyen (kivéve néha egy-egy "véletlenül" magyarul beszélö valakit)
2021. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Ha másért nem is, azért, hogy aztán a blt előtt több ideje legyen pletykálni.

Nézzed meg, a bent tolakodók közül hányan állnak meg a vásárlás után az ajtón kívül beszélgetni.

2021. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az meg a másik igen ,az autópályán forgalommal szemben halad stb.
2021. nov. 4. 11:15
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Tömegközlekedésen se jobb a helyzet!

Engem tegnap reggel a vonaton egy negyvenes faszi kis pöcsnek nevezett halkan, de érthetően megjegyezve, mert nem bírt ki még fél percet, hogy elálljak az ülés mellől és ő le tudjon ülni... Mivel épp érkeztünk be az állomásra és sokan készülődtünk a leszálláshoz, így nem tudtam máshova állni.

Ő meg először nem fért el mellettem, úgy húztam be magam és akkor jegyezte meg... Még valami "f@szt" is hallottam...

Meglepődtem, de inkább hagytam annyiban. A vele szemben ülő diakcsaj is meglepődve nézett... Úgyis leszálltam. Nem ér annyit az egész...

Azt gondolnád, hogy csak a fiatalok meg a rumungrók kötekednek, pedig nem! Ez is egy átlagos kinézetű negyvenes pasas volt. Én meg mindjárt 30 éves leszek.

2021. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Én inkáb azt kérdezem, hogy a sok bamba marhának miért kell a szaros kosarával az út közepére állni, nehogy véletlenül el lehessen mellette férni? Mindegyik ezt csinálja, ha mögötte köhögsz 5 percig, akkor sem veszi észre magát! Hát én nem szarakodok már, mindenkit fel szoktam lökni, és ha hápog, még el is küldöm a francba. Majd megtanuljátok, gyökerek!
2021. nov. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A másik meg a tömött buszon mindenki a külső székre ül a kettes ülésen.Egy csomó ember miattuk nem tud leülni.Nem mer vagy nem akar szólni.És általában aki tovább megy az ül belülre és szólni kell.Bár fél pillanat kiengedni a másikat.Nem is értem.
2021. nov. 4. 11:24
 9/18 anonim ***** válasza:
inkább. basszus
2021. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet eleve rossz napja egy embernek. Pl. kiabált vele a főnöke/összeveszett valakivel stb. és már megvan az alaphangulata. Erre rátesz az, ha siet, mert menni kell a gyerekért/munkába, akármi. És ha még közben be kell szaladnia a boltba, lehet, hogy nem köszöni meg, ha 2-3 ember keresztbe megáll azon a soron beszélgetni, mert "őket majd kikerülik".

Alapból szeretek vásárolni, nézelődni, de azért arra figyelek, hogy ne úgy menjek, mint aki egyedül van a világon.

A kinézetem miatt alapból úgy néznek rám, mint a véres rongyra (leginkább az idősebbek), szóval azt megszoktam.

2021. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!