Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok ezekről?

Mit gondoltok ezekről?

Figyelt kérdés

mit gondoltok az összeesküvés elméletekről


pl.:


-chemtrail [link]


- szeptember 11 (vagyis itt az az ÖE-t hogy igazából az amerikaiak adták ki az utasítást a támadásra)


-roswelli eset


-kenedy gyilkosság


-marily monroe halála


-shakespear elmélet


stb.


[link] : ezen az oldalon leírja részletesebben párat a felsoroltak közül de nem mindegyiket:)



csak normális érveléssel válaszoljatok légyszíves


2021. nov. 6. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted egyszer
2021. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Chemtrail nem létezik, szeptember 11-én arab terroristák gépeket térítettek el és bele repültek amerikai épületekbe, Roswellnél egy fejlesztés alatt álló amerikai vadászgép zuhant le, Kennedy halála gyanús, nem tudni ki állhat mögötte, Marilyn Monroe halálával nem foglalkoztam, a Shakespear elméletet nem is hallottam még
2021. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1-es bocsánat véetlen tettem fel kétszer
2021. nov. 6. 13:37
 4/4 A kérdező kommentje:

#2-es


több építész mérnök vizsgálta meg az épületek tervraját és a videót a robbanásról és egy matematikus csapat meg mérnőkök a repülő körübelüli beesési szöge miatt azt nyilatkozták nem omolhatott volna úgy össze csak akkor ha alulról robbantják. azt nyilatkozták egyszerűen lehetetlen h úgy omoljon össze. de ugye ott a legfontosabb kérdés az indíték. sajnos ez az amibe nem látunk bele viszont én eltudok képzelni párat.


a roswelly incidenshez most mégjobban utána néztem és most kicsit megcáfolódott a hihetősége számomra. azt olvastam az amerikakiak kiadtak valami közleményt amiben kijelentették h ez egy ilyen kémkedős cucc a szovjetek ellen ami akk lezuhant és ezt nyilván érthető okokból nem közölték akk(nem akarták h fokozódjon a viszony köztük)


a kennedy elmélet a leghihetőbb sztem

2021. nov. 6. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!