Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek maximalista?

Figyelt kérdés
Már rengetegszer újra kezdtem rajzolni a webtoonom mert nem vagyok vele elégedett és éppen emiatt nem posztoltam ki még egyetlen részt sem pedig már nagyon szeretnék.Mikor valami nem úgy sikerül egyből felmérgelem magam elkezdek kapkodni amitől még rosszabbnak láttom a munkám.És nagyon türelmetlen is vagyok mindig haladnék a rajzolással de egyszerűen nem tudok olyan gyorsan és jól rajzolni ahogy azt szeretném.Kérlek segítsetek nekem ebben.A válaszokat előre is köszönöm.

2021. nov. 6. 18:50
 1/1 Thunderfairy ***** válasza:
Kezd az alapokkal. Kockologia, ábrázoló geometria, anatómia, stb. Még a legkomolyabb fénykép szintű rajzolóknak is lehetnek olyan rajzai amire ö személy szerint azt mondja hogy tudta volna jobban is. Meg kell tanulni az előbb emlitet alap dolgokat plusz ha ingyen akarod vannak neten oktató videók is. Keres fel egy rajz szakkört ahól megtanítanak az alapokra képzet müvész emberek. Ne add fel és meglesz a siker. Ez egy több éves lassú fejlődési folyamat és nem megy gyorsan senkinek se. Kitartás és eléred amit szeretnél. Sok sikert.
2021. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!