Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A depressziósok is beoltották...

A depressziósok is beoltották magukat?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Én igen, de nem értem az összefüggést. Nem azért oltattam be magamat, hogy "ne haljak meg", hanem mert rengeteg mindenhez kellett a védettségi kártya, többek között az utazáshoz is (különben 3 külföldi útról maradtam volna le).
2021. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem
2021. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez meghalás miatt jött tényleg?

De, ha az oltottak belehalnak, a beoltott orvosok is..akkor az oltatlanok meg majd utána abba, hogy nem tudja ellátni őket senki.

2021. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Én igen
2021. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Attól, hogy depressziós vagyok, nem akarok meghalni bammeg. A depresszió olyan, mint egy ólomsúly, amitől sokkal nehezebb az életed élni, egyáltalán ébren maradni. Legalábbis így kezdődik. Tompa vagy, erőtlen, mintha minden nap egy esős vasárnap lenne. Én küzdök ez ellen, minden nap erőt veszek magamon, hogy leküzdjem ezt az érzést és produktív maradjak és ne hanyagoljam el a kapcsolatot a külvilággal. Nyilvánvalóan beoltattam magam, mert a bezártság nem segített a tüneteimen, sőt.
2021. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Mi az, hogy "nyilvánvalóan beoltottam magamat?"

Azért mert ezt súlykolja a média és a politikus, rám nincs hatással. Még szép, hogy nem oltottam be magam, attól, hogy depis vagyok éppen még nem akarok pár éven belül elpatkolni. Van kritikai gondolkodásom is. Inkább egészségesen vagyok depressziós, mint mellékhatásokkal. Ennyi hullámból engem egy se ért utól, de még beteg sem voltam. Ostoba birkák, szaladjatok a tizedik oltásért is.

2021. nov. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6

Tanulj már meg olvasni, agymosottkám. Azt írtam, hogy rosszul viseltem a korlátozások okozta bezártságot. Amiből nyilván csak egy kiút vezetett, a megfelelő átoltottság elérése. Nyilván tettem ennek érdekében, mert az én mentális egészségem szolgálta.


Olyan kibszott unalmas, hogy ezen a rohadt oldalon mindent úgy kell emberek szájába rágni, mintha nyomorult óvodásoknak írnék...

2021. nov. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem. Bár pont azért gondolkodtam az igenen, mert megkívántam, mint a többi pusztító sucid mérget.

Kiút meg nincs belőle, mert ebböl él a COVID maffia.

A kedvenc cikkem a témáról:

[link]


Nem fogom havonta szúrkálni magamat, újból és újból...

A zsarolást felelősség tologatást és mutogatást meg gusztustalannak tartom.

2021. nov. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0044 oke, meghalnak a most oltott orvosok is, hiaba eled tul az oltast, nem lesz, aki utana elláson....
2021. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!