Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik szoktak itt az oldalon...

Akik szoktak itt az oldalon beszélgetni! Mennyire marad meg bennetek, vagy felejtődik egy-egy hosszabb levelezőtárs?

Figyelt kérdés

Mennyire vagytok ragaszkodó típusok? Egy hosszabb, esetleg egy már-már haveri szintre emelkedett levelezésnek ha vége, "hiányzik" a másik? Vagy úgy vagytok vele, jönnek-mennek az emberek az életünkben? Ha "hiányzik", akkor mennyire, mennyi ideig van még eszetekben?

A levelezés jellege talán lényegtelen is. Csak az, hogy nem mentek túl az itteni beszélgetésen. Esetleg egy képcsere erejéig.



2021. nov. 9. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Semeddig, általában amint megtudják, hogy nem nő vagyok, eltűnnek a fenébe.
2021. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Elégg. Ha belemerülünk valamilyen témába, vagy kialakul egy beszélgetés és az illető szó nélkül tűnik el hirtelen, az nagyon megmarad bennem.
2021. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem a szó nélküli eltűnés miatti rossz érzésre gondoltam. Ne is menjünk el ebbe az irányba.
2021. nov. 9. 13:29
 4/17 A kérdező kommentje:

Hanem mikor hosszú ideig, akár hónapokon keresztül beszélgetsz valakivel, aztán bármi miatt is, talán épp csak mert ellaposodott, vagy bármi, de vége lesz. Tehát volt egy ideig egy ember, akivel akárhogy is nézzük, ismerősök, haverok, lettetek, belépett az életedbe, aztán ahogy jött úgy megy is. És mivel csak itt ismered, nincs az mint a való életben, hogy felkeresed x idő múlva ha úgy gondolod. Mert talán már fel sem jár, talán ő már nem is akar beszélni így nem válaszol...mindegy, vége. Akármilyen jó társaság is volt, csak az emlékeidben él.

Ilyenre gondoltam. Hogy az ilyen eszedbe szokott később még jutni, megmarad benned, talán hiányzik is, vagy nem vagy ragaszkodó típus? Jött és ment, ennyi?

2021. nov. 9. 13:40
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megmarad. Olyan szinten, hogy "de jó lenne ha még tudnánk beszélni", "mi lehetett volna személyes találkozás esetén, talán máshogy alakul" stb.

Az ilyen gondolatoknak értelmük nincs, mert a "volna-ha-ne-na-né" illuzorikusak, mert nem lehet tudni "mi történt volna".

2021. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Testépítes rovatban volt egy rendkívül segítőkész, többünk életét gyökeresen megváltoztató cortez nevű felhasználó, többünkkel akik keménymag vagyunk a testépítés rovatban, személyesen is megismerkedtünk, nekem segített gyökerestől megváltoztatni az életemet, összesen 80kg ot fogytam hála neki... sajnos teljesen érthettetlennokokból medig teljesen egészségesen élt/táplálkozott, 43 évesen elvitte a hasnyálmirigy rák.
2021. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy konkrét személy aki eltűnt egy éves beszélgetés után és képtelen vagyok megtalálni.

Esetleg tippek hogyan keressem meg?

2021. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Járj arra, amerre ő is szokott.

Írj ki csalogató kérdést. Működik, rajtam már alkalmazták. 😃

De komolyan, ha tudod mi érdekli, kérdezz a témában. Vagy az ismerkedés kategóriában nyugodtan lehet társat keresni. Ott szerintem kiírhatod, hogy van-e itt x éves n/f, y településről való. Persze ez még csak megközelítené.

Vagy a barátkozás kategóriába olyan kérdést, ha érdeklik mondjuk a hörcsögök, és volt neki egy Gombóc nevű, akkor ilyen témájú kérdést is írhatsz. Azaz az állatokba inkább. -Hogy tetszik a Gombóc név egy hörcsögnek?-

Ilyenek.

Jobb ötletem nincs.

2021. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Név alapján nem volna etikus?
2021. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer azért "tűntem el", mert valakivel próbáltam levelezni, csak x havonta írt, aztán elfelejtettem a felhasználónevemet, meg ellaposodott a téma.

Egyébként nem szeretek eltűnni és ha velem teszik azt se szeretem.

2021. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!