Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért hagy itt minden levelező...

Miért hagy itt minden levelezőtársam pár napon vagy héten belül?

Figyelt kérdés
Beszélgetünk és egyszer csak nem ír többet. Vagy elkéri a telefonszámomat, hogy Viberen beszélgessünk, beszélgetünk 1 hetet, aztán letilt. Nem értem ezt egyáltalán. Nincsenek barátaim és még interneten sem tudok kommunikálni senkivel.

2020. máj. 6. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Lehet unalmasnak tartanak. Kevés az infó amit megadsz.
2020. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magam unalmasnak, sokminden érdekel
2020. máj. 6. 23:28
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert ez nem egy levelezgetős fórum, itt a felhasználók rövid kérdés-rövid válasz opcióban gondolkodnak. Én sokszor kapok privátot, de azt nem szeretem, ha ez végeláthatatlan beszélgetésbe torkollik. Ehhez inkább keress valami érdeklődésednek megfelelő fórumot.
2020. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Általában ők kezdeményezik a beszélgetést, nem én.
2020. máj. 6. 23:42
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Sok ember ok nélkül eltűnik online.

Tudod miért?

Mert a verbális kommunikáció alig 7%-a a teljesnek.


Hiányzik az, amit személyesen kap meg az agy egy talin.


De ha 1-2 alkalom után offolnak, tiltanak ott érdemes elgondolkodni magadon.


Pl negativítás, unalmas személyiség, egyoldalú beszélgetések.


Engem felb@€# ha valaki felkeres marhasággal, az meg főleg, hogy csak én koptatom ujjaimat a másik meg debil értelmesen írni.


Nekem az udvarlókkal vannak gondjaim, zsinorba tiltogatok.


Szinte elárulják magukat mennyire nem az én köreimbe valóak.


Ha nincsenek barátaid annak is oka van.


Ideje elgondolkodni önmagadon s fejlődni.

2020. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok már barátokat, csak valakit aki kommunikál velem, mert amúgy a kutya sem szól hozzám.
2020. máj. 7. 00:27
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Én a legjobb lány barátomat itt ismertem meg. Nagyjából 55km van köztünk. Találkozni nem sűrűn tudunk, mert eléggé elfoglalt. Ha beszélgetünk akkor pedig általában hangüziben/videohívásban bonyolítjuk le. Már lassan 6 éve, hogy megismertem. Nála csodálatosabb lelket el sem tudnék képzelni. Biztos vagyok benne, hogy őt meg fogom becsülni. Hihetetlen mennyi arany szívű emberrel vagyunk körülvéve, csak ezt észre sem vesszük.


Egyébként ezt én is tapasztaltam kérdező, hogy egy itt elkezdett beszélgetés addig szokott általában élni míg fel nem vesszük őket Messengerre vagy Viberre :DD Akkor már annyira nem izgalmas :D

2020. máj. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
5-össel egyetértek amit az elején írt, a netes kommunikáció túl ingerszegény, ezért néha még az amúgy izgalmas beszélgetések is unalmasnak tűnhetnek. Egyszerűen nem lehet mindenkinek a zsánere éveken át neten csetelni, persze van akinek bejön, de van akinek nem.
2020. máj. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre hogy akkor tudok hosszabban beszélgetni valakivel ha van közös hobbi vagy van bármi amibe hasonlítunk pl világszemlélet ilyenek. Másképp hamar véget ér a beszélgetés.
2020. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7-es de jó ilyeneket olvasni. :)

Szerencsés vagy.

2020. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!