Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek hol találhatnék?

Szerintetek hol találhatnék?

Figyelt kérdés

Igazából mostanában kicsit magányos vagyok és szeretnék ezen változtatni, ebből kifolyólag szívesen ismerkednék, barátkoznék.. Viszont a kialakult helyzetre való tekintettel valószínűleg egy ideig csak az interneten lenne erre esélyem csak őszintén fogalmam sincsen hogy milyen oldalak valóak erre. 🤷‍♀️ Tudtok valamit ajánlani?


16/L



2020. ápr. 1. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Érdemes valami olyan online közösségnek utánanézned, ami egyezik az érdeklődési köröddel, hobbijaiddal. Ott nagyobb eséllyel találhatsz hasonló beállítottságú embereket, mint egy random online felületen. Pláne itt.

Itt jó eséllyel pár kiéhezett pasas fog privát üzenetekkel megtalálni...

2020. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esteg1 jól mondja.
2020. ápr. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ha magányos vagyok felmegyek valami online játékra. Ott se beszélgetek senkivel igazából, de ha pl. csgo-ban több ember körülvesz és együtt lövöldözünk, akkor már kommunikáció nélkül is kevésbé érzem magam magányosnak.


A kommunikációval meg pont az a baj, hogy mivel lány vagy, sok perverz barom, kiéhezett nyugdíjas, pénzt felajánló multicég fejes találna be. Csak akkor csetelj ha az ilyeneket tudod kezelni, de szerintem hamar kiábrándulnál az emberiségből.

2020. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!