Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy egy levelezőtárs kéri, hogy menjünk át Facebookra/Viberre, ott viszont vagy vissza sem jelöl, vagy pár napos beszélgetés után letilt?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, szóval interneten próbálok beszélgetni valakivel.

Mindig ez van, beszélgetek itt a gyk-n valakivel, pár nap/hét után mondják, hogy menjünk át valahova, Messengerre, Viberre, Instagramra, Skypera vagy valahova.

Én megadom a telefonszámom, rámír Viberen, ott beszélgetünk egy hetet, aztán eltűnik.

Vagy volt aki megadta Facebookját, bejelöltem, de vissza sem jelölt.


Nem értem miért van ez



2020. máj. 8. 13:33
 1/3 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Lehet onnantól hogy arcot tud párosítani az addig beszéltekhez, kiábrándul.
2020. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert itt anonim vagy. Amikor átkér máshova, látja az arcodat, a képeidet, az adataidat. Csak ismerkedni akar, nem levelezni és amikor eldönötte, hogy nem jössz be neki, akkor letilt. Ennyi.
2020. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha fecebook-on már eleve vissza se jelöl,ott valószínűbb az,hogy pofára választ barátot...

Ha pedig pár napos beszélgetés után tilt,akkor vagy nem találta veled a közös hangot,vagy valami bántót vagy tolakodót mondtál neki,amire ő így reagált. (nem rosszindulatból,csak felvázoltam a lehetőségeket).

2020. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!