Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell nyitni a fiúk felé?

Hogyan kell nyitni a fiúk felé?

Figyelt kérdés
Elkezdtem járni egy ifjúsági nyelv klubba, ahol tetszik egy srác, de mivel még sose volt barátom így nem tudom, hogyan tudnám észrevettetni magam vele.
2021. nov. 9. 18:44
 1/5 anonim válasza:
0%
Sehogy
2021. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Kétlábbal kétfelé
2021. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Ezzel az a baj, hogy igazából a fiúnak kellene téged észre venni. Ha rád néz akkor mosolyogj rá. Kérdezz tőle valamit elegyedtek beszédbe. Ha nem mutat érdeklődést felőled, akkor veszett ügy. Ha viszont igen, akkor jön minden magától.
2021. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, legyél önmagad. Ezt úgy értem, hogy ne "kellesd" magad neki, mint egy macska az utcán. Ne játszd a "nehezen kaphatót", hogy pl. egyszer kedves vagy, utána meg úgy csinálsz, mintha az illető nem is létezne.

Kezdeményezz vele beszélgetést, lehet, hogy csak nem mer közeledni (igen, fiúknál is van ilyen). Keress közös témát, először valami könnyedebb, általánosabbat pl. kisállatok.

Ha tudod hogy valamiben hasonló az ízlésetek pl. filmek, könyvek, zene, az is egy jó kiindulópont.

Érdeklődhetsz a hobbija felől és mesélhetsz neki a sajátodról.

2021. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szólj hozzá, beszélgess vele...
2021. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!