Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan bamba vagyok, mit...

Olyan bamba vagyok, mit tegyek? Hogyan legyek ügyesebb? Hogyan legyek talpraesettebb.

Figyelt kérdés

Kituno tanulo vagyok (magolos streber) a baratom akivel lassan 1 eve egyutt vagyunk ő nem jol tanul de az eletben kituno. Vadaszik halaszik mindenhez IS ért de tenyleg mindenhez. Eloszor volt az h egyutt satraztunk es horgasztunk a kozeli toparton osszezarva 5 napot. Ugy ereztem olysn bamba vagyok mellette. Nyilvan nekem ez uj volt mert meg sosem voltam ilyen helyen es sosem horgasztam de kulonben is olyan bambanak erzem magam mellette. Ahogy hazajottem a satrazasunkrol ugy ereztem h nagyon gaz voltam. Hogxan javithatnek ezen a bambasagon? Hogyan legyek ugyesebb az èletben, talpraesettebb?

Kulonben mindent meg tudok oldani a magam modjan csak ha vele vagyok olyan gazul erzem magam e téren



2021. júl. 4. 15:24
 1/9 A kérdező kommentje:

Meg annyit h osztalytarsak vagyunk es az osztalyban en vagyok az osztalyelnok mindig intezkedem es ilyesmi. Es eddig sak ezt az enemet ismerhette es felek h mar annyira nem fogok neki imponalni hogy tudja h valojaban milyen vagyok.

18-19 evesek vagyunk

2021. júl. 4. 15:32
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Lepontozás 1..2..3.. De én úgy vagyok vele,hogy nem minden a tanulás! Lehet valaki kitűnő tanuló és az életben meg egy nagy seggfej(akinek nem inge az ne vegye magára). És most nem azt mondom,hogy ne tanulj,de épp ez az,hogy jönnek a stréberek akik azt hiszik,hogy övék a világ,és amikor a való életben kell tenni valamit,akkor meg összekeverik a tésztát a rizzsel. Még egyszer elmondom,akinek nem inge az ne vegye magára
2021. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Egy kérdés:tudod hogy mit jelent az,hogy bamba?
2021. júl. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De milyen teren erzed magad "bambának" , ha peldaul hogy horgaszasnal nem tudsz valamit , vagy ilyenek az nem egy olyan nagy dolog , nagyon sok lany abszolut nincs tisztaban az ilyen "ferfi" dolgokkal, meg folyamatosan tanulsz, most is tanultál ez az 5 nap alatt , legkozelebb mar kevesbe leszel olyan amilyen
2021. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem épen bambaságra vall, ha valaki osztályelnök. Amit életében először csinál az ember, abban általában esetlen, de majd idővel belejön.
2021. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne szégyelld magad emiatt, szerintem ez a legrosszabb, amit tehetsz.

Fogd inkább viccesre a szitut, de ne érezd gáznak!

Nem szégyen, ha valaki nem gyakorlatias. Egyébként is vannak ilyen és olyan emberek is. Van akit alapból sem foglalkoztatnak a gyakorlai dolgok, mert inkább elméleti szinten szeret mozogni, van akit meg fordítva. Ez teljesen normális.

Vállald fel előtte egyenesen, hogy te ebben nem vagy jó, ne számítson tőled sokra, és nem fogja meglepetés érni, lehet még segíteni is fog neked megmutatni a dolgokat. De nem fog téged lenézni.

2021. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért nem vagy bamba meg béna, mert sok minden kimaradt az életedből. Sajnos nekem is és most próbálom pótolni. Nem vagyunk egyformák, nem mindenki ugyan arról a rajtvonalról indul az életben, ez van. Ha a pasidat meg esetleg ez zavarja, akkor nem biztos, hogy jó választás. Nem mindenkinek adatik meg, hogy táborokban töltse a nyarat, lovagoljon, íjászkodjon...
2021. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem bamba vagy, csak más. Másban vagy jobb és kész. Fordítsd meg a történetet: a párod simán érzheti úgy, hogy melletted egy bamba birka a suliban, mert te osztályelnök vagy meg kitűnő tanuló, mindent te intézel stb., ő meg melletted konkrétan tehetetlen. Érzed a kontrasztot?

Ne agyalj annyit, szimplán csak ebben ő ügyesebb. Fogadd el, kérj tőle segítséget ezekben a dolgokban, ha változtatni akarsz rajta és ennyi. Plusz élmény is az, ha ő tanít neked valamit, végül pedig még jól is érzitek magatokat. Win-win, nem?

2021. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, jokat mondtatok, kedvesek vagytok <3 ;)
2021. júl. 5. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!