Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ferjem baratainak gyereke...

A ferjem baratainak gyereke beszolt nekem. Nektek is rosszul esett volna?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk hazasok. Nemrég a ferjem barátai akik férj és feleség meghivtak minket vacsorára. Van egy 7 eves kislányuk es mivel nagyon szeretem a gyerekeket így bementem a szobába kicsit játszani vele. Játék közben elkottyintotta a kislány hogy amúgy Anyaek szerint te nagyon csúnya vagy és a férjed előző barátnője sokkal szebb volt mint te.... Erre annyit reagaltam a kislanynak hogy igen, valóban szép volt a ferjem előző párja, nem vagyunk egyformák. Aztán eltelt par perc, megint a kislány : Anya szerint neked csúnya az arcod. Nos, ekkor kimentem mar a szobából es kint ültem a nappaliban a többiekkel, a szülők mézes mázasak voltak velem. Annyit tudok hogy a feleség es a ferjem exe jóban voltak, talan baráti viszonyban anno. Nem mondtam senkinek ezt azóta sem, a ferjemnek sem mert nekem kínos ez... Tudom hogy nem vagyok egy világ szépe de azért talán csúnya se. Nektek is rosszul esett volna?
2021. nov. 9. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szörnyen rosszul esett volna nekem is.

Ez a baj amikor a gyerek előtt beszél az ember....

De én is mindig megbeszéltem a párommal hogy az adott haverjának vagy az én barátnőm párjáról mit gondolok, hogy mennyire találom szépnek vagy csúnyának.

Nekünk még nem volt gyerek így nem volt rá esély hogy valaki vissza mondja 😅

De ezért nem lehet rájuk haragudni

Ez nem jelenti azt hogy ők ettől függetlenül nem kedvelnek vagy barmi

Ez csak valami amit megbeszéltuk maguk között és sajnos vissza jutott hozzád

2021. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En nem haragszok a gyerekre egy percig sem, csak jobb lett volna ezt nem hallanom.. így sincs sok onbizalmam😔🐈
2021. nov. 9. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Ezért veszem magam körül inkább férfiakkal, mint nőkkel. Ovi óta az a tapasztalatom, hogy a “gyengébbik” nem egyben, a képzőművészeti edényebb is. Nem a kislányra értem jelen esetben
2021. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy itt nem a gyerek szólt be neked, hanem a férjed barátai, csak a gyerekükön keresztül tudtad meg.A gyerekek őszinték, ők még kimondják amit gondolnak, beszélnek arról nyíltan, hogy miket tapasztalnak a környezetükben.

Igazából itt a szülők a hibásak, hogy a gyerek előtt beszélnek ki másokat, mert ilyesmi akármikor megtörténhet.

Azt elhiszem, hogy nem esett jól, azt viszont nem értem, hogy miért nem a felnőtteket kérted számon.Pl mikor kimentél mondhattad volna, hogy "Hallod Klári, a lányod másról sem tud beszélni, csak hogy szerinted milyen csúnya vagyok.Szerencsére te k.rva szép vagy!"

2021. nov. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én innentől nem lennék túl kedves velük, véleménye mindenkinek lehet de ennyire kibeszélni valakit szerintem nagyon kicsinyes, megmutatja, hogy milyen emberek.


#3-nak pedig üzenem mint férfi, hogy a férfiak nagy része se jobb semmivel, ha egy nő picit teltebb vagy túl vékony és kerekebb arca van pl. akkor emberszámba se veszik és a háta mögött ki is beszélik, hogy szerintük mennyire csúnya... hogy szépen fejezzem ki magam.

2021. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen.

Én tudom hogy vannak hibám, kellett volna fogszabalyozo kiskoromban, az orrom se epp kicsi de úgy érzem hogy szerethető vagyok. A ferjem valamiert csak engem választott, elvett feleségül is. Az előző barátnőjét aki tényleg nagyon szép volt, 7 év alatt fel sem merült benne hogy elvegye feleségül. Amugy nem ők az elsők akik ikyet mondanak rám, hogy mit lát a ferjem bennem. Nem értem miert masokkal vannak elfoglalva az emberek. Nekem eszembe se jutna masokra ilyen miatt megjegyzést tenni.

2021. nov. 10. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!