Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kit válasszak, a barátainat...

Kit válasszak, a barátainat vagy a barátnőmet?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel idén jöttünk össze és szeretjük egymásf de a barátaimmal ugyanakkor eltávolodtunk egymáytól, pedig ők is fontosak a számomra.

Azt hiszem irigyek hogy én már megtaláltam az Igazit.


2018. szept. 14. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell választani, mindenkire szakítasz időt. A barátokra értelemszerűen most kevesebb jut, mert amióta barátnőd van, azóta is csak 24 órából áll a nap. Amelyik meg irigykedik, az nem lehet valami jó barát.
2018. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ez teljesen normalis, igy szokott menni. Ha nem fogadjak el, hogy van parod, es jol elvagytok, akkor elkene gondolkozni a "barataidon" De persze az is lehet, hogy valobam Te hanyagolod el oket tulzottan. Azert ezt meglehet oldani, hogy baratno mellett a bartaidra is szanj idot. Ez csak kifogas:)
2018. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az természetes, hogy egy nemileg egészséges férfi (gondolom, hogy fiú vagy) vonzódik a nőhöz. Az is természetes, hogy a barátnő mellett kevesebb idő jut a barátokra. Ismerjétek meg egymást jobban a lánnyal, aztán majd kialakul. Ha ezért hagynak el a barátaid, akkor ők nem igazi barátok, habár azt sejtem, hogy túlragozod az esetet velük.
2018. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezigaz de a barátnőm is tehet róla hogy nem ttök annyi időt velük.Nem kedveli őket.
2018. szept. 14. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kívülállóként kicsit fura belelátni, de sosem szabad elhanyagolnod a barátokat, legyél bármilyen kapcsolatban is.
2018. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!