Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg sok itt, a fórumon a...

Tényleg sok itt, a fórumon a frusztrált ember?

Figyelt kérdés
Új vagyok itt, úgyhogy tapasztalatokat szívesen fogadok.

2021. nov. 9. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok.
2021. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tképpen nem fórum, de igen, sok, mint ahogy egyébként is sok.
2021. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg, gondolj bele.. egy boldog ember nem fog itt bongeszgetni hanem eli az eletet.


Igen, enis fusztralt vagyok, azert vagyok itt:D


Ha mas bajait hallgatod nem hallod a sajatodet

2021. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt, ezen a portálon igen.
2021. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Bár én egyébként boldog vagyok, most elég fárasztóak a hetek (munka határidők, egy teljesen új munkakör és zh időszak is) és itt gyorsan ki tudok kapcsolódni. És igen, van, hogy itt vezetem le a feszültséget. Emiatt a való életben már nem maradok feszült. Szuper ez az oldal erre.
2021. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Igen.

Eleve "kint" is sok a frusztrált ember. Ehhez jön még az, hogy itt egyrészt írásban, nem szemtől-szemben és névtelenül bátrabbak vagyunk. Másrészt itt talán eleve a sérültebbek vannak jelen, pláne a nem tudományos/műszaki jellegű kategóriákban.


Magamból kiindulva, ha elégedett lennék a munkakörömmel (elértem volna a célomat, ami amúgy nem túlságosan nagy), lenne párkapcsolatom és nem tartana még az esti egyetem, akkor valószínűleg ma este egy kiadós edzés lett volna és lehetőleg nem itthon, majd közös vacsora, duma a párommal és egyebek esetleg, nem pedig itt lógnék. Ha használnám is az oldalt, tuti nem ezt a kategóriát.


Szerintem ez az oldal sokaknak pótlék, feszültséglevezető.

2021. nov. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az hülyeség, hogy boldog ember nincs itt, hanem éli az életét. Én reggelente a buszon szoktam hozzászólogatni, amikor semmi más dolgom. Aztán élem az életem, nem más helyett/mellett csinálom ezt. :)
2021. nov. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg sok.
2021. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A többség itt frusztrált itt, vmennyire én is.

A legrosszabbak a reálosok. Épp tegnap szólt be nekem egy játékos, h a tudás ellen vagyik beoltva, vagy vmi hasonlót, csak mert feleslegesnek tartom annak a zömét, amit matekból.

Na, szted egy ilyen miért van itt? Azért mert a való világban ezzel a stílussal fel órán belül pofán vágnák.


Most látom, a 6os írta is, és nekem is ez a tapasztalatom : a tudományos kategóriákban szinte csak sérült, frusztrált embereket látok.

2022. jan. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jav:


reggel van, még, félreolvastam a 6os válaszát:


szóval én pont azt látom, h rengeteg beteg ember van infó és más tudományos témában.

engem már konkrétan fenyegetett is meg informatikus itt :D

2022. jan. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!