Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan "élitek túl" a mindenna...

Hogyan "élitek túl" a mindennapok monotonitását?

Figyelt kérdés
Mostanra úgy érzem, hogy megvan mindenem amit szeretnék illetve nincs már semmi amit el akarok érni. A baráti/ ismerősi köröm jó embernek tart, de én már ebben sem vagyok biztos. Valahogy senki és semmi nem érdekel és nem motivál. Mintha csak az idő múlna de nem történne semmi.

2021. nov. 12. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Új hobbi képes kirángatni ebből.
2021. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Mik voltak az eddigi "céljaid"?
2021. nov. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Úgy, hogy nem monotonok.

Eleve olyan munkám van, amit szeretek és gyakran történhetnek váratlan dolgok, másrészt színesítem az életemet ahol csak tudom: párkapcsolat, barátok, hobbik, utazások, tanulmányok.


Adj időt magadnak átgondolni, hogy mit szeretnél jelenleg. Biztos van olyasmi, amit még nem értél el, de ahogy az #1-es írta, egy új hobbi, érdeklődés ki tud rángatni a szürkeségből. Biztos van olyasmi, ami érdekelne, de eddig nem volt rá elég időd vagy elfelejtődött, nem?

2021. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Már hogyne lenne. Most is ilyen válságban vagyok.


Kérdés, hány éves vagy?

Családi állapotod?

Munkád?

2021. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Jol

Dolgozok meg alszok

Hetvegen meg filmet nezek

2021. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!