Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha választanotok kellene...

Ha választanotok kellene aközött, hogy a kutyátok azonnal elpusztul, vagy helyette tíz ismeretlen ember haljon meg, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Nem lehet kiválasztani ki hal meg, de biztosan meghalnak egy időben végezve velük. Vagy életben maradnak az ismeretlenek, de most azonnal lelövik a kutyádat.

Hogyan döntesz?


2021. nov. 12. 21:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/120 anonim ***** válasza:
73%
több ismeretlen ember hal meg a bolygón percenként mint 10. szóval egyszeri újabb 10 nem oszt, nem szoroz.. főleg ha ismeretlenek számomra.
2021. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/120 A kérdező kommentje:

és ha a választás után megmutatnák neked a 10 ismeretlen fényképét?

látnád, hogy kik azok akik meghaltak a kutyádért.

2021. nov. 12. 21:46
 13/120 anonim ***** válasza:
31%

Ki az aki egy kutya életét választaná akár csak egy ember élete helyett?

Egy kutya maximum egy családnak lehet fontos. Egy ember a családján kívűl a barátainak, a rokonainak, a munkatársainak, és még ki tudja hány embernek fontos, de mind e mellett egy ember.

És itt tíz emberről beszélünk, 10 indivídumról.

2021. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/120 anonim ***** válasza:
40%
Egyértelmű, hogy az emberek maradjanak életben. Kivéve, ha lehetne azokat az embereket választani, akik itt azt írják, hogy inkább a kutyájuk maradjon.
2021. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/120 anonim ***** válasza:
64%
Ha olyan választás elé állítana egy pszichopata, hogy döntsem el a háziállatom öli meg, vagy az én lelkemen szárad 10 ember halála, azt mondanám lőjjön le engem.A háziállatom nem fogom megöletni, embereket sem fogok.
2021. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/120 anonim ***** válasza:
63%
Ami idő alatt elolvastam a kérdést, meghalt vagy 100 ismeretlen ember, úgyhogy ez szerintem válasz a kérdésre.
2021. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/120 Metionin ***** válasza:
82%
12. Szerintem senkit sem hatna meg hogy melyik idegen halt meg azért, hogy az a valaki élhessen, akit ő szeret, fontosnak tart. Mindenki csak annak fontos, annak értékes, aki ismeri és szereti. És mindenki azt választaná, akit ismer és szeret, akkor is, ha az a valaki nem ember, hanem állat.
2021. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/120 anonim ***** válasza:
77%

Volt olyan kutyám, akiért azonnal meghaltam volna. Nem minden kutyát szerettem ennyire, de őt igen.

De még akkor is a kutyám életét választanám, ha nem szeretném annyira a kutyámat, hogy meghalnék érte, mert soha semmilyen ember nem szeretett engem olyan feltétel nélkül és olyan kitartóan, mint a kutyáim. Nem kérdés, hogy őket választanám, hogy éljenek.

2021. nov. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/120 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen gyökér kérdéseket jobban utálom, mint a rá érkező egysíkú kutyab*zik válaszait, mint ahogy azt ti is látjátok...
2021. nov. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/120 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet fotó alapján eldönteni, hogy milyen emberek. A fotón nem látszik, hogy csaló, rosszindulatú-e mondjuk. Ott van pl anyai nagymamám, a fotója alapján nem mondaná meg senki, hogy ő csak a fiát szereti, a lányait nem, és hogy mennyi gonosz dolgot tett a lányaival.
2021. nov. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!