Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány covid oltásod van?...

Hány covid oltásod van? Milyen fajták? Vannak mellékhatások?

Figyelt kérdés

Mikor kaptad?


Ismersz olyat akinek ez miatt ki jött valamilyen betegsége?



2021. nov. 13. 13:12
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
49%

1. és 2. AstraZeneca. Különösebb mellékhatás nem volt, csak normál oltási reakció, az elsőnél egy napig lázas voltam, a másodiknál nem, csak a karom fájt. Áprilisban és júniusban kaptam őket.

3. Pfizer, a héten kaptam, semmi bajom nem lett tőle.

A környezetemben szinte mindenki be van oltva, senkit nem ismerek, akinek bármi problémája lett volna. Viszont akik (még) nem adatták be a harmadikat, most sorra lesznek covidosak.

2021. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
75%

2 Pfizer, előtte 2x voltam covidos, semmi bajom nem volt az oltástól.

A sima covid-fertőzéstől kórházban feküdtem. Tavasz végén, nyár végén kaptam valamikor.

2021. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
79%

2 Sputnik, egy Pfizer.


Az elsőt március közepén kaptam, a másodikat valamikor április elején, az utolsót szeptemberben.


Nincs mellékhatásom. Talán az allergiám (pollen, gomba) enyhébb lett, de nem hiszem, hogy ennek a következménye.


Nem ismerek olyat, akinek gondja lett volna az oltással, legfeljebb az, hogy nem volt antitestje (abból is csak egy embert ismerek). Nálunk az egész család be van oltva, halt meg már pár, egyébként egészséges ember a járvány alatt és anyukám is kórházba került tavaly ilyenkor. Nem. Volt kérdés, hogy amint lehet, én is oltatok és őt is rábeszélem.

2021. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
76%
Egy sem. És ez így is marad,akármilyen kényszerítés jöjjön is.
2021. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
81%

3 pfizer

Április vége

Június eleje

November eleje

2021. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
83%

2 Pfizer


Első után is magas láz és a második után is. Ezek egy napig tartottak.


Néha előfordulnak mellkasi fájdalmak mióta megkaptam az oltást, nekem ez a tapasztalatom.


A környezetemben lévők közül akik be vannak oltva sokan elkapták a covidot és tudok olyanról aki oltás ellenére is belehalt.

2021. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
73%

Ugyanúgy, mint 5-ös. Oltási reakcióm mindig volt 2-3 napig: karfájdalom, fejfájás, izom- és ízületi fájdalom.

Ismeretségi körömben rajtam kívül mindenki azt mondta, aki ezt kapta, hogy nem érzett utána semmit.

2021. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
75%

2 Sinopharm április illetve május végén. Augusztus elején siralmas antitest-eredmény, konkrétan épphogy pozitív.


Október közepén 1 Pfizer.


Az oltás helye fájt izomláz-szerűen, a kínaiak után kevésbé (szinte csak nyomára), a Pfizer után jobban, ott szimpla emelésre is.


Semmi más. Nem voltam fáradt, se lázas, se hőemelkedéses, se kedvetlen.


A környezetemben 1 csajszinak volt fura a menszesze talán 2 alkalommal, többieknek semmi.

Egy terhes kismama és egy szoptató anyuka is kapott Pfizert a baráti körömben.

2021. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
70%

Két Sinopharm oltásom van,május elején és végén kaptam őket.

Nem volt mellékhatás,elméletileg covidos sem voltam.

November vége felé van időpontom harmadikra,nagy valószínűséggel Pfizer lesz.

2021. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat,nagyon kedvesek vagytok hogy ezt megosztjátok velem,esetleg azt is el tudnátok árulni ki hány éves és milyen korú?
2021. nov. 13. 13:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!