Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit mentenél meg?

Kit mentenél meg?

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 14:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
77%
Akár egy kóbor állatot is előrébb vennék egy gyerektől.
2021. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
19%
Akkor bolond vagy :D
2021. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
83%
Inkább maradok ilyen "bolond"..
2021. nov. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
62%
Ha c gyerek akkor a kutyát/macskát
2021. nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%

Velem megtörtént, hogy Óbudán olyan szinten nem figyelt az anyja a saját gyerekére, hogy az a babakocsiban fekve majdnem legurult az úttestre. Sprinteltem egyet és elkaptam idejében a babakocsit még a járdán. Erre egy gúnyos megjegyzés volt a "köszönöm"!

Ennek tükrében sejthetitek, hogy ha belefutok még egyszer egy ilyen szituációba, akkor milyen döntést fogok hozni! -Nemes egyszerűséggel elfordulok, aztán jöjjön, aminek jönnie kell! Azóta sem tudtam megemészteni, hogy az ilyen minek ellik!

2021. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
45%

Komoly vagy #15-ös


Tehát ha jól értem, azért mert valaki hálátlan és bunkó volt veled, legközelebb ha úgy adódik hagysz meghalni egy ártatlan gyereket.


Meg az is vicc hogy ebben a történetben magadat állítod be áldozatnak, és nem a gyereket. Biztos nehéz feldolgozni hogy valaki bunkó volt veled, de a gyerek majdnem meghalt, és te tényleg ezen rágódsz?


Ha komolyan gondolod amit írtál, akkor te sokkal rosszabb ember vagy mint az a nő.

2021. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%
Van, aki a kérdésre válaszol, s van, akinek csak a fröcsögésre futja az értelmi szintjéből! Én az előzőt tettem, - az meg maradjon a te problémád, hogy mást szerettél volna olvasni!
2021. nov. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
31%

De fel tudod fogni azzal a hatalmas értelmi szinteddel hogy mekkora baromságot írtál?


Elítélsz egy nőt (jogosan) mert hálátlan és bunkó volt veled, és utána pedig erkölcsi felsőbbrendűséged teljes tudatában kijelented, hogy legközelebb ilyen helyzetben hagyni fogsz meghalni egy gyereket.


Azért ez röhejes :D

2021. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
14%
Hagyd, nem tudják, ilyen az átlag magyar, ezért is fogok eltakarodni innen. Az ember önző, ezért tekinti fontosabbnak a saját állatját más gyerekénél. Hogy másnak mekkora fájdalom lenne a gyereke elvesztése, leszarják, mert az ő kis boldogságuk a legfontosabb. De ha elgondolkodnának, rájönnének, hogy ezzel a gondolkodással az itteni szavazók lazán választanák a másik szavazó gyerekének halálát cirmike miatt, na akkor már fel lennének háborodva, hogy milyen dolog ez, közben ők is ezt tennék :D. Ilyen az ember, ostoba.
2021. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
81%

#19:

Mi közöm más gyerekéhez? Miért érdekeljen más gyereke? Vigyázzon rá a szülő/testvér/nagyszülő, hogy ne kelljen "megmenteni", illetve adott helyzetben mentsék ők.

2021. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!