Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit mentenél meg?

Kit mentenél meg?

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 14:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
16%

Persze, nyilván a családtagok felelőssége elsősorban, de azért ha az ember nem pszichopata akkor általában kellemetlenséget okoz neki hogyha a közelében szenvednek, vagy éppen meghalnak. Főleg ha ártatlan csecsemőkről vagy gyerekekről van szó.


De nem annyira nagy gond ha benned ez a dolog nincs meg. Antiszociális személyiségzavarral is biztos remek életet lehet élni. Hajrá!

2021. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
8%
20. Hatalmas baj hogy ilyen egyszerűen gondolkozol. Nem arról van szó, mikor a családtagnak van lehetősége megmenteni a gyereket, hanem mikor nincs, ezért is szól HOZZÁD a kérdés. Te a segítséget megtagadod, és mikor elmagyarázom mi a gáz veled még hőbörögsz. Kezeltesd magad öcsém, nincs minden rendben a fejben, ahogy annál a 30 válaszolónak se, akik hagynának embereket meghalni. Béke!
2021. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
5%

Ha a gyereketek bajba került akkor teljesen rendben lesz ha inkább egy kiscicát/kutyát mentenek meg és hagyják meghalni a gyereketeket. LoL


El is képzelem:

TI:Ott a gyerekem, beesett a gorillához az állatkerbe! De sebaj az én felelőségem volt vigyázni rá, meg ne mentsétek, inkább az állat!!!! KELLEN kiabálnotok, de ti ezt fogjátok: Jaj valaki mentse meg lőjjék le a gorillát!

Ők meg azt kiabálják majd vissza: KI A FASZT ÉRDEKEL A GYEREKED? SZAMUNKRA IDEGEN!!!! INKÁBB A GORILLA ÉLJEN....


Szerencsére ilyen fogyatékosokkap mint a válaszolók zöme, kevésbé van tele a világ. Különben már kipusztultunk volna.


Ott a mamut öljük meg vagy éhen hal a törzs!

Faszt, inkább dögöljenek éhen, hagy mennyen a mamut. Úgy se ismerem őket 100 ból 70 idegen számomra....

Emberiség nem is létezne ha ilyen hülyékkel lenne tele a világ mint ti. :D


De szerintem provokatív hazudozók vagytok, és a fele nem igaz amit előadtok. Ha ott lennétek behugyoznátok beszarnátok félelmetekben hogy mi lesz a következménye ha hagyjátok meghalni a kisgyereket és ugyan lehet fájó szívvel de az állattal végeznétek.

Képmutató banda.

2021. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak egyet lehet, az állatomat. Azért én FELELŐSSÉGET VÁLLALTAM.
2021. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
89%
És nem, nem lennék kiakadva, ha valaki a SAJÁT állatát védené a gyerekem ellenében... nem az én gyerekemért vállalt felelősséget. Az zavarna, ha egy random, nem saját állatot előbb védene - random állat ellenében én is a gyereket védeném.
2021. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk a Harambét tényleg kár volt lelőni egy random amerikai gyerekért amelyik alapból hülye volt hogy bement oda, a gorilla meg sem akarta ölni, mellesleg hülye emberből van vagy 1 milliószor annyi, mint gorillából.
2021. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
3%

Na ezért mondtam, hogy hazudoztok. "Nem bánnam ha a gyerekem helyett egy saját állatot mentenének meg" mi a fasz? LoL

Sajnálom a gyerekedet. Nyilván az ide kommentelők nagy része 10-15 éves. Abban az időben én is hazudoztam, trollkodtam mint ti. Látom van itt pár komment, mint az enyém. Szerencsére ha felnősz megváltozik a gondolkodásod. Bár most sem mentenél állatot ember helyett. Az tuti. Hazugság. Minek ennyit hazudni? Te jó isten...

2021. nov. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
4%
Igazolod a haverjaiddal együtt, hogy hülyekből több van mint gorillából. XD
2021. nov. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!