Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a magyar nép ilyen...

Csak a magyar nép ilyen kirekesztő, intoleráns és csak ez a nép röhög az elesetteken?

Figyelt kérdés

Egy időben nem vettem komolyan a skizofréniát. Depreszival kezdődött, gondolom ez látszódott rajtam, de gimiben senki nem volt aki megkérdezte mi a baj. Az osztálytársak csak tetézték a bajt szemétkedtek velem, mert megtehették! Tanárok is leszrtak mindent. Nem volt közösség. Olyan lelki sebeket szereztem ami késöbb a skizofréniám fundamentumai lettek.

A lányok nem hogy nem álltak szóba velem, ők is aláztak, direkt rám hajtottak aztán jól kibeszéltek röhögve. Fiatalon nappalis okj se volt jobb. A skizofrénia lassan kúszott be az életembe, aztán jó nagyot csattant. Az a kevés ember is elment mellőlem aki velem volt. Mintha a a magyar emberek félnének hogy elkapják a skizofréniát, a magyar ember ösztönösen utálja a gyengébbet sőt még bele is rúg az elesettekbe. Ez a magyar társadalom, roncs és holdkoros emberek. Egyszerűen nem értem...

Más van ilyen elkeserítő helyzetben?



2021. nov. 14. 20:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
17%

Én nem tudom, hogy Te milyen eü intézményben jártál, DE még egy pszichiátrián, sem rehabon nem láttam, hogy valaki pont a skizokat spécizte volna ki, hogy megalázza... Olyan volt/van és lesz is, hogy valaki nem odaillő, előírt viselkedést tanusít, de a szakdolgozók is emberekből vannak... Ismerettségi körömben az egyik haveromnak is a gyerekkori barátja skizo, és senki sem bántotta. Nekem 4 skizo ismerősöm van mêg pszichiátriáról, és mindegyikük szerető családban él, és a kezelésük során se ártottak nekik. Sőt, dolgozó emberek. Sajnos egy fiatal srác lett öngyilkos, de Neki is volt bnője meg támogató barátai, tehát nem azért nem szeret vki, mert beteg vagy, hanem mert a jellemed olyan amilyen vagy túlságosan kihasználod a beteg-szerepet.


Az, hogy suliban bántalmaztak, az meg egy általános dolog. Komolyan, kit nem? Örülj, hogy nem Londonban laksz, ahol az exem legjobb barátját szimplán agyonlőtték mert nem találták szimpatikusnak az osztálytársai. 18 éves volt és nem volt mentális beteg. Tehát ha annyira szharok a magyar emberek, akkor lehet kimenni külföldre.



Na, menj és vedd be a gyógyszereidet, nem játék ha kihagysz egy-kettőt, főképp az antipszichotikumoknál.

2021. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Írásod közepén elgondolkodtam volna aztán a végére értem. Pont erről a nyilas házmester tempóról beszélek! Nagyimnak 220 fölött volt a vérnyomása bőven mikor bevittük és szart mindenki ránk. Ennyit a te egészség ügyis ideálodról.
2021. nov. 14. 21:11
 13/17 anonim ***** válasza:
42%
Azt veszem észre, hogy igaz, amit írsz, és köszönhetjük a politikai fordulatnak, ami 2006-tól máig megvan: erre "tanítja" a mai politika a társadalmat.
2021. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy az EÜ dolgozók is emberből vannak, és még nem szorultam külföldön EÜ ellátásra, szóval csak másodkézből van pár infóm de én elég gyakran tapasztaltam itthon akár magánegészségügyi ellátásban is amiért kemény pénzeket hagysz ott. Az orvos bunkó, megalázó módon beszél vagy viselkedik veled, köp a betegjogokra, a nővérek/ápolók primitíven viselkednek magatehetetlen emberek felett hatalmaskodnak, kuncognak rajtuk, a nővérke tök kiszolgáltatott embereknek a pötschére tesz megjegyzéseket. Pszichoterápiás ellátás során engem pl. volt hogy kiröhögött, vagy pofákat vágott a személyzet amikor a homoszexualitásomról beszéltem. És tudnék még mesélni. És ezt mindig szőnyeg alá lehet söpörni azzal, hogy "dehát ők is csak emberek". Hát ja, csak amikor a munkájukat látják el akkor annak megfelelően kéne viselkedni, mert nagy felelősséggel jár amit csinálnak. Rengeteg az atyaúristennek képzelik magukat munka közben, közben meg olyanok mint aki most szabadult a csárdából. Ez nem elfogadható, bármelyik beteget traumatizálódhat sajnos, de ha mentális betegekkel foglalkozik valaki akkor ennek fokozottan számolni kell a lehetőségével.
2021. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos utolsónak 100% ban igaza van. Es akkor kerdezik hogy miert nem megy el az ember az éves kontrollvizsgalatokra. Mert nem szeretem ha kiszolgaltatott helyzetben megaláznak, hatalmaskodnak fölöttem.
2021. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%
Mintha én lennék de én ezt leküzdöttem egészen 9.-ig tartott 10.-ben megkérdeztem mi is a bajuk velem (vagyis az egyik osztálytársamat a buszon) elmondta hogy semmi baja nincs velem alapból és ez valahogy átragadt a többiekre is és itt vagyok 13.-os és mintha gyerek korunk óta barátok lennénk úgy viszonyulunk egymáshoz. Túl zárkózott voltam és ezért kötekedtek de mikor megnyíltam ők is ezt tették. Lehet neked is ezt kelett volna. Rossz emberek az egész világon vannak pl az angolok olyan szinten lesz@rják más nép gondját hogy az már pofátlan a magyar meg lehet a történelme miatt ilyen (ha nem is érdekli a magyar történelem és nem is nacionalista (jó értelemben) akkor is tudat alatt mégis ezért ilyen)
2021. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát lehet ezt kellet volna... már mindegy :(
2021. nov. 17. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!