Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyakori félelme a mai...

Miért gyakori félelme a mai tizenéves fiatal iskolások számára hogy nem tudja mi lesz majd a felnőtt korábban vagy attól tart hogy semmire nem fogja vinni az életben?

Figyelt kérdés

2021. nov. 15. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Mert ezt nyomatják beléjük
2021. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezen minden tizenéves átesik. Látszik, te már elfelejtetted, pedig te is átélted, amikor ilyen idős voltál.
2021. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%

Mi van lütyők?

Nekem már fiatalon tele volt a zebem lével, mert tudtam hogy kell csinálni.

Aki ilyen életképtelen ennyi idősen az felnőtt fejjel is egy LÚZER LESZ!

2021. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezen mindenki keresztül megy/ment, nem csak a mai tizenévesek. Egyszerűen nem szabad elfelejteni, hogy ez az életkor sem olyan könnyű.
2021. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Félelme? Inkább az a valós tartalma a dolognak hogy dolgozni kell majd, és nem lesz mindenkiből egy léhűtő ingyenélő céges kocsival járkáló szar.

Dolgozni kell az a bajuk.

De amikor elvégzik itthon a kőművest, és kint elkezdenek benne dolgozni az már jó pénz, itthon meg le van nézve mert egyesek szerint koszosnak vélt munka....

2021. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

"Félelme? Inkább az a valós tartalma a dolognak hogy dolgozni kell majd, és nem lesz mindenkiből egy léhűtő ingyenélő céges kocsival járkáló szar.


Dolgozni kell az a bajuk."


Boomer szagot erzek, ti nem erzitek?

2021. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

Magyarországon?

Sokan elvégeznek egy szakmát,és fel se veszik őket mert nincs 5-10 év tapasztalatuk.

Ebben a szutyok társadalomnak nevezett majomparádéban?

Örülj,ha legalább 1 normális embert ismersz...

Ilyen fizetések mellett?

Spórol a magyar...De miből?

Ilyen árak mellett?

Szerinted?Ébredj már fel...

Na vajon miért?Mert már korán rájön arra,hogy a szülei is és ő is biciklivel járnak,holott annyi autó van a földön,hogy 100 év múlva kutyát nem érdekelné,és nem halna meg senki ha nekik is lenne egy.

Korán rájön,hogy itt csak akkor viszi valamire,ha a fiatal éveit alvásmentesen átdolgozza,hogy 40 éves korára a dereka felmondja a szolgálatot,vagy sggnyaló lesz valahol egy munkahelyen,vagy ha nagy szerencséje van akkor még az ilyen körülmények között valahol valami csoda folytán megtalálja a helyét.

De nem viccből akar mindenki külföldre menni.

Nem kell megijedni a külföldről hazajött rémsztorikról,aki itthon se dolgozik az külföldön sem fog dolgozni...

2021. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

#3 meséld már el, tizenévesen mit csináltál iskola mellett, hogy úgy teletudott lenni a zsebed!

Van 1-2 tippen, de elöször meghallgatlak.

2021. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Na nekem is ez volt a félelmem, de amíg ment a gimi meg az egyetem, addig mindig mondtam, hogy ráérek félni.


Aztán jött az egyetem vége és az utolsó évben berezeltem. Állandóan ezen járt az agyam, hogy nem lesz majd munkám, anyagi kárt okozok, nem fogom tudni megoldani azokat, amiket egy felnőttnek tudnia kéne.


Akkor azt hittem, hogy pszichiátriai eset vagyok, szaksegítséget kértem, de csak annyi kellett, hogy belecsöppenjek a felnőtt életbe. Szépen jöttek az állásinterjúk és megtapasztaltam, hogy hogyan mennek a dolgok. Meg jöttek a felnőttes gondok és rájöttem, hogy nem is olyan vészes mint amilyennek gondoltam, mindenre van megoldás.


Arra is rá kellett jönnöm, hogy más is ugyanúgy félt, nem csak én. :)


Egyszerűen azért félnek, mert ez ismeretlen még nekik.

2021. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
8 szvsz ő most is csak álmodozó munkanélküli 🤣
2021. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!