Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baj lehet velem? Öreg...

Mi baj lehet velem? Öreg vagyok tizenévesen?

Figyelt kérdés

Egyik volt ált.sulis osztálytársammal beszélgettem messengeren valamelyik nap. Ahogy beszélgettünk, olyan öregnek éreztem magam mellette, mintha én már 26 ő meg 14-5 éves lenne, pedig mind ketten 16 évesek vagyunk. Ő azt gondolja, hogy normális kapcsolat, ha egy játékon keresztül beszélget egy 22 éves pasival, aki nem dolgozik és nem is tanul. A fiú a világ másik felén él, nekem is van barátom, aki 24 éves és, mi nem játszunk, hanem csináljuk a kertünket,elmegyünk dolgozni együtt valahova,emellett én délelőtt sulizok és barátom dolgozik.

Ez a lány az apukájával él, és nem mer otthon beszélni a kapcsolati helyzeteiről, én mindent(általában mindent) megosztok velük. Én szeretek és tudok is főzni, ő a sajt reszelőt is keveri a nokedli szaggatóval, nem tudna homokot lapátolni se a cement keverőbe, mert nem bírja megemelni a lapátot és nem is áll neki.

Nekem vannak tervei, nem is kicsik, ő csak létezik. Velem lenne a baj vagy vele?

Arról nem beszélve, hogy néha olyan szavakat használ aminek a létezéséről se tudtam. (pl:cringe, azt se tudom ez a szó mit jelent, pov stb)

Olyan gáznak éreztem magam. Mit kellene kezdenem magammal?

16l


2021. ápr. 26. 09:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
4%

Picit koravén vagy, igen. Én is ilyen voltam, ilyen körülmények közül jöttem.

Sok hasznod lesz belőle, és életrevaló vagy ez biztos.

De mellette próbálj lazulni, bulizni velük (már amennyire most lehet), társaságba menni..

Ne zarkozz el tőlük emiatt, mert aztán magányos leszel.

Próbáld ki a füvet, rugjatok be, szerezz velük életre szóló élményeket. Próbálj barátságokat kötni, mert 10ev múlva már iszonyú nehéz lesz.

Közben ők is érni fognak, te meg segíthetsz nekik. (Középsuli után osszekotloztem bnommel, kb én tanítottam meg mindenre es tök jó volt.)

2021. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%
Ja, te atugrottad a tini kort. Majd hianyozni fog, mert innentol csak felnott lehetsz. Egyaltalan semmi nem indokolja hogy valaki 16 evesen felelossegteljes nő legyen, és őszintén, nem is vonzó. Én szeretem hogy a 21 eves baratnom kicsit még tinis.
2021. ápr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Ismerős a dolog részben


Néha én is öregnek érzem magam😅

Bár szó mi szó a konyhában én sem vagyok olyan hű de nagy szakács, de azért nem halnék éhen egyedül.

Céljaim is bizonytalanok mert egyenlőre programozó akarok lenni de úgy vagyok vele hogy ez még változhat.


Viszont ezt az ékezet nélkül írást meg random angol szavak bedobását egy beszélgetésbe..

Az ilyet nagyon nem szeretem.


16/f

2021. ápr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

" messengeren valamelyik nap. Ahogy beszélgettünk, olyan öregnek éreztem magam mellette, mintha én már 26"


Én idén töltöm be a 26-ot és k*rvára nem tartom/érzem magam még öregnek...

2021. ápr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem veled van a baj. Sajnos a többség ilyen agyatlan, mint a barátnőd.
2021. ápr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Bocsi, utolsó. Nem akartam le öregezni a 26 és idősebb embereket. Valóban fiatalok még azok az emberek is, de a koromtól elvárt viselkedése másabb egy 26 évesnek. Ezért érzem "öregnek".
2021. ápr. 26. 09:37
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

"Normális" tizenéves, te meg másabb, hamar "megértél" (bár nem tudom, lehet nem)

Az hogy nem ismersz 1-2 szót, nem lényeg, én sem ismerek párat mert kiestem egy bizonyos körből... Hogy érted mit kéne kezdened magaddal?

2021. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én rendesen félek hogy mi lesz velem mert ha ilyen barmok között kellesz dolgoznom akkor tuti megszívom:D


3. válaszoló vagyok amúgy🙃

2021. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
15%
8# Kérlek ne itt csajozz már xD
2021. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy változtatnom kellene? Kicsit divatosabbnak lennem? Mert én a haspólókat el se tudom viselni, nem ismerem a mai szlengeket, nem szoktam buliba járni (egyrészt, mire oda érte, hogy menjek be is zártak a másik, hogy annyira nem is vonz)

Szívesebben megy el sétálni és csinálok képeket, minthogy egy buliba lerészegedjek.

2021. ápr. 26. 09:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!