Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen velem a szomszéd?

Miért ilyen velem a szomszéd?

Figyelt kérdés
2 hónapja költözünk ide, eleinte normális volt (1-2 alkalom). De azóta ha lát folyton beszól, kötekszik, volt mikor verekedni is akart, pedig sose szóltam neki semmi rosszat. Tegnap is megyek le a ház elé, ott cigizik a haverjával és elkezd kóstolgatni, hogy kemény vagyok-e meg hogy kérek-e egy pofont, meg ilyen gyerekes dolgok. Múltkor részeg volt, vagy szívott, vagy nemtom, elég furcsa volt, és nekem akart jönni, hogy miért vagyok ott ahol ő van és húzzak onnan "paraszt". Hogy állítsam le, vagy beszéljem meg vele? Nem hiszem hogy az olyan könnyű lenne, de valami megoldás kéne, nem akarok terrorba élni.

2021. nov. 15. 17:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán mire jó ez?
2021. nov. 15. 17:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durva.

Jól kifogtad

2021. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Nyakon kell baszni, biztos szereti! ;)
2021. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem lenne jó megoldás szerintem. Cigányok ezek, nem akarom hogy rámküldje a rokonait
2021. nov. 15. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
cigány ezért , de te most már a csicskája vagy
2021. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az tenne jót kettőtök kapcsolatának, ha egy olyan pillanatban, amikor senki nem látja, úgy állon küldenéd plekniből, hogy behorpadjon, - aztán elmélkedhet három hónapon keresztül, amíg kúpokon él!
2021. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!