Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem,23 évesen tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem,23 évesen tudom, mit akarok az élettől, és efelé haladok igazából csak egy nagy hiányosság van: nincs párkapcsolatom. Más is van így ezzel; mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az összes egyéb fontosabb dologgal vagy elégedett vagyok most is, vagy a lehetőségeimhez mérten jó úton haladok: tanulmányok, karrier, egészségesebb életmód, baráti társaságommal is jól megvagyok, családomat is tudom kezelni, stb. Tényleg úgy érzem, hogy ha ehhez lenne még egy jó kapcsolatom, tökéletesen boldog lennék; korábban éreztem is így (más kérdés, hogy az tévedés volt), viszont ezzel a helyzettel már több mint egy éve nem tudtam érdemben mit kezdeni.
2014. nov. 27. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez még a jobbik eset. Másnak még egzisztenciája sincs olyan, amilyet akar. Szóval ne aggódj szerintem!
2014. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez vagyok én is. Egyetemen tanulok , az elmúlt 3-4 éveben minden úgy sikerült,ahogy eltereztem és megyek a céljaim felé. De sajnos nekem is meg van ez a hiányosságom.

21f

2014. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Választottál. Karrier és pénz.


Választhattad volna a kapcsolatoat is akkor lóvéd nem lenne.


Én a biztos korai halált "választottam", pontosabban adtá nekem szóval én ráfáztam

2014. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nemzedékünket nők nevelték fel. Nehezen tudom elhinni, hogy pont még egy nőre van szükségünk.
2014. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebben van valami, amit az első mondott. De ha az életben sikeres leszel, akkor 110%, hogy lesz párkapcsolatod. Minden sikeres férfi mögött ott van egy gyönyörű nő.
2014. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 f35cd7d7 válasza:
Elosszor is gratulalok hogy ilyen sikeres ember vagy, masodszor meg ismerkedni kell a barati koroddel elmesz buliba kicsit lazulni aztan csapatni a szelet, bar az konnyitene a dolgomat hogy tudnam fiu v. Lany vagy de a lenyegen nagyon nem valtosztat ;) nem kell buslakodni
2014. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden sikeres férfi ALATT van egy gyönyörű nő.
2014. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


Abban a szituációban inkább felettem lennének, mert utálok felül lenni szexbe, kényelmesebb mikor rajtam lovagolnak e-he-he meg jobban tudok az élvezetekre koncentrálni. Még egy jó szivar hiányzik és "bingo"

2014. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azzal senkit se fogtok vígasztalni, hogy neked meg neked még ennyi sincs mer mindenkinek más az igénye, sokszor változik is, és sose vagyunk elégedettek. Próbálj ki új dolgokat, kihívásokat, a sport az egyik legjobb, legyen a célod az, hogy te légy a legjobb vmibe és szenteld arra az életed, vagy menj ismerkedni lányokkal, elfogsz bukni 220* de talán 221-szerre sikerül, te rajtad múlik minden, ne mástól várd a csodát.
2014. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!