Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közönséges dolog-e, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közönséges dolog-e, ha egy nő mondja azt, hogy "ráérek"? És ezzel csorbul-e a tartása?

Figyelt kérdés

Nekem megvan a saját válaszom a fenti kérdésekre, de kíváncsi vagyok, ti hogyan látjátok. Ezért szeretném, ha minél többen válaszolnátok. Akár csak egyszerű igen/nem -ekkel, mindkettő kérdésre. De persze ha indokoljátok is a választ, annak külön örülök. :) És érdekelne az is, hogy férfi vagy nő a válaszadó, ezért ha lehet, kérem írjátok a válaszba, hogy "ff" vagy "nő". Köszönöm.


Ha egy nő mondja azt, hogy raerek, az annyira közönséges dolog.

Márpedig van tartásom, és nem kívánok közönséges lenni.



#jelzés #tartás #közönségesség #csorbul #nő mondja ráér #nő mondja #nő tartása #Közönséges dolog-e ha egy nő mondja azt hogy "ráérek"? És ezzel csorbul-e a tartása?
2016. máj. 17. 09:00
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
94%

Én nem értem a kérdést.

Milyen helyzetben mondod, hogy ráérsz?? Este egy randira, vagy ráérsz a társkereséssel, vagy mégis mire?

2016. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, milyen szövegkörnyezetben és hogy mondja. Abban sztem semmi közönséges nincs, hogyha rákérdeznek, hogy ráérne-e egy találkára jövő kedden, akkor őszintén megmondja, hogy ráér. Ez nem közönséges. Fontos, hogy egy nőnek tartása legyen, de az már a másik véglet, hogy játssza az elérhetetlent és fennhordja az orrát.


26N

2016. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Nincs "szövegkörnyezet". Nincs előzmény, nincs korábbi kérdés. Megkeresésről van szó. Például egy találkozás elindításához a nő megírja, hogy ekkor és ekkor ráér. Ez közönséges-e, és csorbul-e a tartás?
2016. máj. 17. 09:21
 4/54 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egyaltalan nem...
2016. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
95%

???

WAT

Csak én nem értem a kérdést?


Már miért lenne közönséges megmondani hogy mikor érsz rá? Mi köze ennek a tartáshoz?

2016. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Hát ez az, én is épp' ezen csodálkozom! :)
2016. máj. 17. 09:34
 7/54 anonim ***** válasza:
89%

Már miért lenne közönséges és miért csorbulna bármilye is?


Nem is értem, hogyan akarsz ismerkedni, ha soha nem érsz rá? :)


N

2016. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
87%

Elég fura kérdés.


Olyan mintha te ezzel a szóval, azt próbálnád elkerülni, hogy bárki is azt gondolja, hogy nincs jobb dolgod jelenleg, vagy unatkozol, és örülnél neki ha valaki célt adna az üres óráidnak.

Ami számodra elég kellemetlen, hiszen így rászorulsz másokra.


Ebből gondolom, hogy kissé távolságtartó vagy, és nehezen lehet veled ismerkedni is.


A kérdésedre a válasz pedig nem.

Nem érezném azt, hogy ettől kevesebb lenne bárki is, ha azt mondja, hogy ráér.

Főleg ha mondjuk randira hívnék egy nőt, még örülnék is neki, hogy pont van szabadideje, amit szívesen töltene velem


26/F

2016. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
78%

Én egyáltalán nem tartom közönséges dolognak. Teljesen normális kifejezés arra, hogy van valamire ideje az embernek. És nem hiszem, hogy ettől bárkinek is csorbulna a tartása.

26/F

2016. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen kerdesek olvasasa kozben en mindig azon csodalkozom hogy meg nem haltunk ki.
2016. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!