Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiket loptak már meg. Ki...

Akiket loptak már meg. Ki tette, mennyire állt közel hozzátok? Mennyi ideje ismerted? Megbíztál benne? És ami valójában érdekel: hogyan viselkedett veled utána, de még lebukás előtt?

Figyelt kérdés
Eszedbe jutott, hogy őt gyanúsítsd? Látszott rajta bűntudat, távolságtartás, bármi, ami furcsa volt? Egyszeri alkalom volt, vagy sorozatos?

2021. nov. 18. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Minket tesomnak a baratnoje lopott meg. Egyszer parfumot vitt el, máskor penzt anyum penztarcajabol. Egyértelmű volt hogy o volt az, nem tudom miert nem gondolt erre, szerintem am betegsége volt, kleptomania
2021. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A körülmények alapján volt egyértelmű, vagy a viselkedésén is látszott, hogy valamit takargat? Ha ez utóbbi, akkor milyen jelek voltak?
2021. nov. 18. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Takarítónő. Semmi sem látszott rajta, csak észrevettük nála a lopott holmit. Nem szembesítettük vele, csak valami kifogással élve nem hívtuk többet. Amúgy régóta ismertük, megbíztunk benne.
2021. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Olyan esetnek is nagyon nagyon örülnék ha írna valaki, amikor a lopás tárgya kb másfél havi fizetésnyi kp, és a tolvaj pontosan tisztában volt azzal, hogy ez nem két fillér a másiknak sem, hanem igenis megérzi.


De bámilyen esetnek örülök, ha megírjátok.

2021. nov. 18. 23:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kolis voltam, a szobatársam nyitvahagyta az ajtót és valaki elvitt pár dolgot a szekrényemből. Pólót, parfümöt, gyümölcslevet meg 1-2 apróságot. Szerencsére olyan nagyon nagy érték nem volt benne, de így is borzasztóan frusztrált a dolog. Sose tudtam meg, hogy ki volt az. Tőlem máskor nem vittek el semmit, onnantól mindig kulccsal zártam a szekrényt is, de másoktól is hallottam, hogy időnként tűnnek el dolgok a szekrényekből, szóval nem kizárt, hogy ugyanaz volt és sorozatosan lopott, mikor lehetősége volt rá.
2021. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy nagyobb összeget adtam kölcsön amit sosem kaptam vissza, pontos összeget nem mondok, de egy külföldi nyaralás ára konkrétan.

Az akkori párom volt és egy aljas tolvaj is egyben. Sosem állt szándékában visszafizetni.

Egyszer eladtam egy bútort és a vásárló lopott a lakásomból egy napszemüveget. Nem viselkedett furán, csak az tűnt fel, hogy nagyon nézelődik.

Egyszer egy bnőm vett ki a pénztárcámból pénzt úgy, hogy közben belecsempézte a telóját a táskámba mintha én azt eltettem volna. Amikor csörgött meglepődve elővettem a táskából és egyből megnéztem a pénztárcám és hiányzott belőle pénz. Persze lett egy balhé, de sajnos azt sem kaptam vissza. Le is töröltem mindenhonnan, azóta nem beszélünk.

2021. nov. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szintén kolis sztori. Elmentem mosdóba, csak egy nagyon rövid időre hagytam nyitva a szobaajtót. Később észrevettem, hogy eltűnt az aranygyűrűm. Két barát járt be hozzám rendszeresen kopogtatás nélkül (1 éve ismertem őket), egy fiú és egy lány. A fiúra gyanakodtam nagyon sokáig mert barátnőm mondta, hogy tőle is tűntek el holmik és ő is rá gyanakszik. Üvöltöztem vele, kiforgattam a zsebeit, semmit.

A gyűrű nem lett meg, végeztem főiskolán, ezzel a bizonyos barátnőmmel tartottam a kapcsolatot, csinált pár stiklit elhidegültünk, ahogy az lenni szokott.

Egy két évre rá találkoztam ennek a lánynak a volt pasijával, természetesen szoba került egykori barátnőm. A fiú panaszkodott, hogy a lány valószínűleg lenyúlta a nagymama arany nyakláncát, csak ő lehetett mert senki más nem volt a házban rajtuk kívül. Ekkor kezdett összeállni a kép.

Mást vádolt, másra terelte a gyanút, velem folyamatosan mézesmázaskodott, már valószínűleg nem lesz rá alkalom de szívesen szembesíteném a disznóságával.

2021. nov. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!